Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
31107
Players nickname
jackal benassi
Suspect ID
2013
Date of violation
Feb 26, 2023
Time of violation
19:58
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=IpZtr7ReCA0

Nemanja.Jovicic

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
267
hahahahhahahaahh skidas mi masku na silu hahahahahhahahahahahha zaplenjujes mi stvari dok sam vezan hahahahahhahahahahhahahahah da me naucis kako da budem policajac a ja u state org vise od 1 i po godinu hahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahha
korumpiran advokat :D
 

Djoksi Otrovni

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
583
Mi da tražimo pomoć od vas bezrukih??? 😂😂😂 Ja sam vam tad rekla tko hoće da se dodje pucati i zabavit neka dodje, ali si ti gospodin tražio 500k za to, zamisli 😂😂😂 čuj ja zahtijevala 😂😂 Imali smo 2 državna službenika tu, ako ne vidiš dobro mogu ti rado i to dokazati...druze neman ja šta učestvovati da se odbije, dao Bog da dobiješ neformalnu brzo, zato što znam da ćeš je izgubiti odma. Pa vidiš da si forum Warrior koji nezzz šta će pa radiš ovo sve iz gasa...nažalost na tvoju štetu 🙈🐒
Nezzz dal ima itko na grandu da mu se nisi zamjerio, Al pomalo...nemoj ljude lagat...bili smo ti dobri kad si gubio plantažu pa je trebalo sazivati na sve strane i pokušati spasiti...ja sam vašu fam sa twinka napustila davnih dana, to ako nisi skužio onda žali bože što si lider..i bila kod vas isključivo radi Tia Gestappa..sačuvaj Bože....i Pov ti nije validan opet ću da kažem...ne čuje se zvuk 😘
Prijateljski pozivam vendettu na sportsko takmicenje istrebljivanja clanova dajmond femilija
 

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
ti brate moj nemas nista protiv nikog a bukvalno se sa svima zameras 🤣
ne mnogo si se prevario ja ni sa kim nisam u svadji niti kome se zamjeram to se zna jbte ovo sad ovi par dana sto se desilo jer su vildjersi 2 x krali nase auto imas zalbu pov pogledaj kako na pijaci guraju auto iz gz izbiju ga i onda ga kradu i 2x pred kucom ukrali auto i onda smo dosli da ih karamo i to je to
 

Djoksi Otrovni

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
583
ne mnogo si se prevario ja ni sa kim nisam u svadji niti kome se zamjeram to se zna jbte ovo sad ovi par dana sto se desilo jer su vildjersi 2 x krali nase auto imas zalbu pov pogledaj kako na pijaci guraju auto iz gz izbiju ga i onda ga kradu i 2x pred kucom ukrali auto i onda smo dosli da ih karamo i to je to
dosli da karaju otisli karani :(
 

Tio Darkin

Player
Player
Joined
Jun 26, 2022
Messages
121
ne mnogo si se prevario ja ni sa kim nisam u svadji niti kome se zamjeram to se zna jbte ovo sad ovi par dana sto se desilo jer su vildjersi 2 x krali nase auto imas zalbu pov pogledaj kako na pijaci guraju auto iz gz izbiju ga i onda ga kradu i 2x pred kucom ukrali auto i onda smo dosli da ih karamo i to je to
Sta vise places za auto ako nemas paea dacu ti ja da ga osiguras dodji kod mene u sahp jbt
 

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
dosli da karaju otisli karani :(
druze sto niste pokusali dici oruzje ??? jesi sam govorio nemas oruzje a drzis rev u ruci ???? drugo zvao sam te da sadjes nisi smjeo saci ????? ali zvao sam te da pricamo sto nisi sasao odma ako si imao muda da pucas lice u lice ? a ne kukavicki kad su svi otisli zadnje auto sa ledja pucati ljude koji nemaju cak u ruci oruzje povukli ga ??? ma bjez sramoto cim se ponosis zovni nas na kafu pa cu ti ja pokazati kako se to radi
 

Djoksi Otrovni

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
583
druze sto niste pokusali dici oruzje ??? jesi sam govorio nemas oruzje a drzis rev u ruci ???? drugo zvao sam te da sadjes nisi smjeo saci ????? ali zvao sam te da pricamo sto nisi sasao odma ako si imao muda da pucas lice u lice ? a ne kukavicki kad su svi otisli zadnje auto sa ledja pucati ljude koji nemaju cak u ruci oruzje povukli ga ??? ma bjez sramoto cim se ponosis zovni nas na kafu pa cu ti ja pokazati kako se to radi
1. nisam reko da nemam rev u ruci reko sam da nisam uperio rev ni u kog
2. divide and conquer
3. svi ste se pucali sa nama mozda 2 coveka nisu pucala hahahhaha
 

Skyler_Blueblood

Player
Player
Joined
Jun 21, 2022
Messages
140
1. nisam reko da nemam rev u ruci reko sam da nisam uperio rev ni u kog
2. divide and conquer
3. svi ste se pucali sa nama mozda 2 coveka nisu pucala hahahhaha
Ma Djoksi pusti ga nek sebi stvara neprijatelje...nijedna žalba mu dosad nije prihvaćena, uvik se na nešto žali...to ti sve govori..top 3 familije mu ipak nebi trebale davati toliko na značaju..njegovo mjesto na rankingu i nedostatak neformalne ti govori sve...mi smo tu da se zabavimo, a on da stvara neprijatelje...čisto i prosto...
 

Djoksi Otrovni

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
583
Ma Djoksi pusti ga nek sebi stvara neprijatelje...nijedna žalba mu dosad nije prihvaćena, uvik se na nešto žali...to ti sve govori..top 3 familije mu ipak nebi trebale davati toliko na značaju..njegovo mjesto na rankingu i nedostatak neformalne ti govori sve...mi smo tu da se zabavimo, a on da stvara neprijatelje...čisto i prosto...
Ma meni taman dodju malo da istresem svu negativnu energiju iz sebe :ROFLMAO:
 

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
Ma Djoksi pusti ga nek sebi stvara neprijatelje...nijedna žalba mu dosad nije prihvaćena, uvik se na nešto žali...to ti sve govori..top 3 familije mu ipak nebi trebale davati toliko na značaju..njegovo mjesto na rankingu i nedostatak neformalne ti govori sve...mi smo tu da se zabavimo, a on da stvara neprijatelje...čisto i prosto...
Jadno je da si bila kod nas u porodici.......... toliko cu ti samo reci ...... ako ti se nije svidjalo zasto nisi odma izasla ??? zasto si sa nama isla rejdat i arenu i ispred kuce se zezati ? maaa znas sta imas jedno mahanje od DIAMONDSa i to je to ziva i zdrava nam bila i rado na kafu opet dolazila eto toliko vise ne zelim da odg a ovaj iznad djoksi ako zelis da ti isjecem pov pa ces da vidis da laze on ja sam mu rekao da sklone oruzje i da nas i sklone oruzje on je govorio da nema oruzje a u ruci mu rev i pancir i da sam ga zvao da porazgovaram sa njim i gdje se vidi kad smo krenuli i cekali ovog naseg jer nije mogao uci u auto da su nas sa ledja pobili jel treba da te uvjeravam ????? ja sam iskren ma ko to prihvatio prihvatio a ko ne zeli ne brinem se za njega ......
 

Djoksi Otrovni

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
583
Jadno je da si bila kod nas u porodici.......... toliko cu ti samo reci ...... ako ti se nije svidjalo zasto nisi odma izasla ??? zasto si sa nama isla rejdat i arenu i ispred kuce se zezati ? maaa znas sta imas jedno mahanje od DIAMONDSa i to je to ziva i zdrava nam bila i rado na kafu opet dolazila eto toliko vise ne zelim da odg a ovaj iznad djoksi ako zelis da ti isjecem pov pa ces da vidis da laze on ja sam mu rekao da sklone oruzje i da nas i sklone oruzje on je govorio da nema oruzje a u ruci mu rev i pancir i da sam ga zvao da porazgovaram sa njim i gdje se vidi kad smo krenuli i cekali ovog naseg jer nije mogao uci u auto da su nas sa ledja pobili jel treba da te uvjeravam ????? ja sam iskren ma ko to prihvatio prihvatio a ko ne zeli ne brinem se za njega ......
bas daj taj pov da vidimo gde ja lazem 🤣
 

Skyler_Blueblood

Player
Player
Joined
Jun 21, 2022
Messages
140
Jadno je da si bila kod nas u porodici.......... toliko cu ti samo reci ...... ako ti se nije svidjalo zasto nisi odma izasla ??? zasto si sa nama isla rejdat i arenu i ispred kuce se zezati ? maaa znas sta imas jedno mahanje od DIAMONDSa i to je to ziva i zdrava nam bila i rado na kafu opet dolazila eto toliko vise ne zelim da odg a ovaj iznad djoksi ako zelis da ti isjecem pov pa ces da vidis da laze on ja sam mu rekao da sklone oruzje i da nas i sklone oruzje on je govorio da nema oruzje a u ruci mu rev i pancir i da sam ga zvao da porazgovaram sa njim i gdje se vidi kad smo krenuli i cekali ovog naseg jer nije mogao uci u auto da su nas sa ledja pobili jel treba da te uvjeravam ????? ja sam iskren ma ko to prihvatio prihvatio a ko ne zeli ne brinem se za njega ......
Bila sa twinkijem i to radi Tia 😂😂 sigurno ne radi tebe....išla u arenu sa vama jer mi baš bilo ljepo kad igram sa npc-jevima poput sebe a bolja sam duplo od njih...ego boost ako me kužiš 😂😂
Btw Djoksi Mi je pokazao Pov i na njemu se dobrooooo čuje kako ti govori da ima rev a da nije uperen prema vama, mislim da ti i on može izrezati Pov 😂 on zove na kafu a kafe nema, strašno 😂😂😂
 

Krilaaa

blacklisted...
Player
Joined
Feb 18, 2023
Messages
5
brate jel moguce da se svadjate zbog Grand RP-a, ljudi ja bih se zapitao....
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom