Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
34987
Players nickname
Barba_Rio
Suspect ID
0
Date of violation
Feb 28, 2023
Time of violation
19:57
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=QHJ7EuIMDak&ab_channel=AdrianoRabach

BarbaRio

Player
Player
Joined
Dec 16, 2022
Messages
43
Htio me vozit u paleto bay i tjerao me u svoj auto..sto je kidnapovanje vidi se na povu..nisam krao u green zoni..bio je preko puta parkinga..to sto ga je netko drugi izgurao ako je bio na parkingu ne mogu ja nista..niti sam mogao znat dal je izguran ili ostavljen tamo..i smijes pisat OOC dok si mrtav..a ti meni odgovaras IC sto je MG..i sad me vrijedjas OOC..forum nije IC..roki malo smiri tu jezicinu ako mislis igrat sa normalnim ljudima..to sto sam krao auto ne znaci da me smijes vrijeđat..jbg to je dio igre ne vadi auto koji nije osiguran ako ne zelis da ti ga ukradu..netko krade panele, netko aute, netko obija kuce, netko roba ljude..relax..sve je dio igre i ne otimam ti prave pare, nego ingame..zato se smiri malo..
 
Last edited:

BarbaRio

Player
Player
Joined
Dec 16, 2022
Messages
43
I ne sijecem pov..nego nisam snimao prije dok nisam zakljucio da ce biti sranja..
 

BarbaRio

Player
Player
Joined
Dec 16, 2022
Messages
43
Pogledaj malo koliko zalbi imas i koliko si puta napravio sranje..to sto sam 34k ID ne znaci da ne znam pravila..a za tebe vidim da ne znas jer ne znas sta pricas..sad prepustimo adminima da zakljuce..ja sam svoj pov pustio..i ti si svoj..i tjt..nema smisla da se raspravljam sa kidarom koja ne zna raspravljat, nego samo vrijeđat
 

Skyler_Blueblood

Player
Player
Joined
Jun 21, 2022
Messages
142
Postavi pov od cijele situacije, auto je ostavljen na parkingu s kojeg si ga ti izgurao...znamo tocno gdje je bio u trenutku kad si ga krenuo gurati van zone. Molim admina da ga zatrazi pov cijele situacije, jer kad krades auto moras imati cijeli pov od pocetka...
 

BarbaRio

Player
Player
Joined
Dec 16, 2022
Messages
43
Postavi pov od cijele situacije, auto je ostavljen na parkingu s kojeg si ga ti izgurao...znamo tocno gdje je bio u trenutku kad si ga krenuo gurati van zone. Molim admina da ga zatrazi pov cijele situacije, jer kad krades auto moras imati cijeli pov od pocetka...
Postovani. Recite mi koje pravilo tocno kaze da moras imat cijeli pov od kradje auta. Imate li vi dokaz da je auto bio u green zoni, ako znate tocno gdje je bio..zelite li reci da me optuzujete bez ikakvih dokaza? ili predpostavljate da sam ja izgurao auto i krenuo ga krasti? ili ste me vidjeli da to radim? imate snimku mozda?
 

Skyler_Blueblood

Player
Player
Joined
Jun 21, 2022
Messages
142
Postovani. Recite mi koje pravilo tocno kaze da moras imat cijeli pov od kradje auta. Imate li vi dokaz da je auto bio u green zoni, ako znate tocno gdje je bio..zelite li reci da me optuzujete bez ikakvih dokaza? ili predpostavljate da sam ja izgurao auto i krenuo ga krasti? ili ste me vidjeli da to radim? imate snimku mozda?
naravno da imam dokaz ;) i da naravno, kad krades u green zoni moras imati pov
 

Nugi Lepadasy

Escape The Matrix
Player
Joined
May 7, 2022
Messages
389
Kradeš vozilo , vlasnik/ci te nahvataju (nebitno gdje), zadržavaju te i zovu policiju? Ne pljačkaju te , niti ti lome koljena . Nego te zadržavaju i prijete ti olovom do dolaska policije .Ti nekako ulaziš u frendov auto i eskiviraš cijelu situaciju .
Ovo je bio dobar RP kojeg si ti totalno usro braneći se "činjenicom" da si u gradu nedodirljiv ... što je super realno ....

Ruku na srce solidno si pobjegao , samo si zasro sve između početka i kraja ove situacije .

Danak ne iskustvu :) Bit ce bolje drugi put . Samo se pazi CRVENE i ZELENE zone :p
dobar RP = skakanje sa mosta bez fear-a, mass MG... to je tebi dobar RP a? hahahaahaahahaahaaah
 

Minolina Ashford

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
1,608
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu zakljuciti zalbu
-Dostavite POV cijeli situacije
-Imate 10h da dostavite POV​
 

Minolina Ashford

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
1,608
Nakon pregleda dokaza odlučila sam Odbiti ovu žalbu.
-Niste dostavili POV cijele situacije.
-Jasno kažete "Kradem kola" , tako da situacija počinje od Vašeg pokušaja krađe, a ne 1-2min poslije.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom