Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
21866
Players nickname
jovan whitlock
Suspect ID
0000
Date of violation
Mar 5, 2023
Time of violation
3:04
Proofs
https://youtu.be/yWpcoSexWsA

Luka Ashbluff

Player
Player
Joined
Aug 14, 2022
Messages
475
vidi se sve u povu gde jedan njihov clan prica sa nama na discord i kad drug je reko da dolazi sa heavy on se cuje da prica " cuo sam da dolazi lik sa haevy " imam i screen shot gde shera screen i vidi se da 4 lika koji me robaju pricaju na discord ja sam kaznjen za mg




vidi se ovo je ss od pov gde je lik iz njihove fam sherao screen na nasem discordu i ovi pricaju ako treba mozemo i video poslat
+ robaju te u fam dvoristu,oni prvo trebaju pravila nauciti pa onda isli robat
 

Johnny_Goldd

Player
Player
Joined
Feb 25, 2023
Messages
74
Sta ti seres majmune imas 40 godina mator igra igru mali ti u gacama 19 godina imam bas najbolji period zivota niti sam kidara niti mator ne znam ko ti je reko da sam kid
Boza Pubovic kaze 22
Ti 40 hahaahahahhahaahahaaahaahahhaahahahahhahahhahaahahahaaaahahahahahhahahahahahahaaaahhaahhahhahahahahahahahahaahhahhaahaahahahhaahahahaaa DAJ DISCORD DA TI POSALJEM LICNU HAHAHAHAAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAAHAAHA buraz ovo fore one iz osnovne škole hahaahahahhaaaha
 

Gagi_Sf

Player
Player
Joined
Sep 7, 2022
Messages
167
+ robaju te u fam dvoristu,oni prvo trebaju pravila nauciti pa onda isli robat
Evo ovako sine moj mali dobri da te gagula nesto nauci kad te nisu naucili na vreme,prvo procitaj pravila malo pa tek onda jedi govna ovde na forumu posto ste toliko retardirani evo nacrtao sam vam....
1.8 Dopušteno je pljačkati/otimati ljude samo u getu ili izvan grada
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
Evo ovako sine moj mali dobri da te gagula nesto nauci kad te nisu naucili na vreme,prvo procitaj pravila malo pa tek onda jedi govna ovde na forumu posto ste toliko retardirani evo nacrtao sam vam....
1.8 Dopušteno je pljačkati/otimati ljude samo u getu ili izvan grada
Videcemo i i HQ je u ghetto pa ne smes u njega da robas
 

jovanontop

Player
Player
Joined
Apr 26, 2022
Messages
376
Jesi ti retard ili sta,znaci u rl dodje ti lik u tvoje dvorište i to u Americi gde je oruzije na svakom drugom cosku i ne smes mu nista jos mu popusis usput i polizes cmarni kolutic i das mu tvoju zenu da ti iskara da joj svrsi u picku pa mu se izvnis
je si ti u americi ili u grand
 

jovanontop

Player
Player
Joined
Apr 26, 2022
Messages
376
3ica vidi se lepo gore levo JOVAN SHAKUR PHILIP I NIKOLA GRUEVSKI TO su 3 lika ja kako sto znam :D
NIKOLA GRUEVSKI MOGU DA PROVJERU ADMINI DA JE SAD UBACEN PRE BIZVARA U SITUACIJI NISAM GA NI NA BLIPOVE VIDIO KAKO STO SAM FILIP NITI JE BIO U MOJOJ FAM
 

jovanontop

Player
Player
Joined
Apr 26, 2022
Messages
376

nije kod vas u fam a ste na dc jel celo vreme HAHAHA i mgata vise nego bilo ko
hahahhaahah nije ovde dokaz da mi pricamou igrici mi ovde nismo ni igrali a i da smo igrali mozda ja bio oc event plus su defani vecina ako vidis ovo nije nikakav dokaz
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom