Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
89
Players nickname
Mile Armanysharipov
Suspect ID
8444
Date of violation
Dec 30, 2021
Time of violation
0:48
Proofs
https://youtu.be/eBaysFA_7O4

Nidzolaaa

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
64
Mujo Mustafić Napominjem da je prigovor nedopušten jer prvi POV traje samo 20 sekundi, a drugi POV je obrađen, što nije dopušteno programom "Wondershare Filmora" kao što možete vidjeti u
POV-u.

A4-E27454-5181-4-EC6-8145-B306266-E4-A30.jpg
Kao prvo video traje 1m i nigdje nije trimovan na prekide vec ide glatko kao vase vino, kao drugo, ne vidim da pise da video ne smije da nema audio, kao trece, zasto ste se svi nakacili na ovaj post? Ako momak ima POV, nek ga objavi i rjesen problem.
Iskreno ne vjerujem da je cheat ikakav, jer ova igra je zbagovana do Boga i milion stvari svakodnevno se reportuje zbog "laga" servera i zbog tih bagova.
Pravila su jednostavna, na eventu se mora imati POV. Ko ne moze da ima POV neka ne ide na event i gotovo.
 

Vuk Darkin

Player
Player
Joined
Jul 20, 2021
Messages
108
Najjace. Da ja postavim pov od 20 sec i da postavim tudji pov. Moja zalba bi bola odbijena. Pricate kako admini su potplaceni i da rade za regroup da sve dobijamo od admina. A isti admini kad mi reportamo za cheat instatnt reject zalbu. Posto ste vi **Poznati** da uvjek lagujete da imate 5k pinga ( Ako je tako platite internet, ako nemate javite mi se u dm dat cu vam za bolji net ).

Druga stvar kad mi reportamo pokazujete muda po forumu iako imate sve ukupno 13 godina. a svi smo uregroupu duplo stariji id svih vas skupa, ne znam cemu to.

Molili ste naseg lika da vam obrise report plakali u dm i kad je obriso i dalje muda pokazujete.

Svadjate se preko igrie samo zelite prkos nekom ucinit a cisto da ti kazem boli me k. Samo nastavite dalje bit ce te jako uspješni ( Ingame ) jer vam je to ocito najbitnije.

Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Edit: Postavite POV od 1 minut sa zvukom u roku od 6h
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,744
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • ID 8444 neka postavi svoj POV u roku od 6h.
Prestanite se sa offtop komentarima​
 

Mike Grand

Player
Player
Joined
Sep 4, 2021
Messages
99
Samo da pitam, zasto ovoliko dugo traje ova cijela situacija? Igrac je do sad trebao biti blokiran? Ili mu mozda treba malo vise vremena da prebaci sve stvari na tvinki 🤷🏽‍♂️
 

Duni Dani

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
66
Nakon pregleda dokaza odlucio sam kazniti igraca.
  • ID 8444 biti ce kaznjen za pravilo dogadaja 1.7
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom