Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Mass Rule Break | West Side Family

Status
Not open for further replies.
Your ID
6565
Players nickname
Ray Gold
Suspect ID
0000
Date of violation
Mar 5, 2023
Time of violation
15:20
Proofs
https://youtu.be/dKUtZCcd9N8

David Bushford

Player
Player
Joined
Jul 25, 2022
Messages
183
I da nadopolnim u nasu familiju oni koji su radili sranja su bili prvo kaznjivami i izbaceni poput tebe kako sto si bio kaznjivan i izbacen sad svaki dan te vidim na bm kao pucas po bm svaki dan si bar po jednom za fear rp u demorgan ali vise to nije moje sad nek te ovi tvoji gledaju a za to da nas niko ne voli ja ne slazem se sa time svuda ce da ima neko ko te mrzi ali mi smo top sa vecina servera samo jedna stvar se pitam kako moze lik iz golda da kaze da nas mrze ceo server da idemo po gradu i da pitamo ljudi vide cete da 80% ljudi vas ne vole da ni ste davali pare kao sve org zajedno sto placaju ne bi imali ni jedan clan i to je razlog sto si ti tamo tkd lp i vidi mo se
Ja radio sranja jel? Hahahahahahaha ne znam ko je u getu uradio 5 puta fearrp,nlr cela vasa familija faila brate skamujes strahinju za plantazu jadno je to brate da skamujes likove za plantazu za 1m jbg molim te skupi pare i kupi si lepo plantazu i povecaj tu garazu pre mala vam je samo 4 auta mozete izvadit 🤣
 

jovanontop

Player
Player
Joined
Apr 26, 2022
Messages
376
Ja radio sranja jel? Hahahahahahaha ne znam ko je u getu uradio 5 puta fearrp,nlr cela vasa familija faila brate skamujes strahinju za plantazu jadno je to brate da skamujes likove za plantazu za 1m jbg molim te skupi pare i kupi si lepo plantazu i povecaj tu garazu pre mala vam je samo 4 auta mozete izvadit 🤣
hahaahahhahaahh skamujem???????? pitaj ga i vidi a ti sto si skamo sve sta si naso i pokro to je druga stvar
 

Kristina Castillo

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,158
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • Porodica Westside ce dobiti kaznu za MassRuleBreak ( FearRP, FailRP, G.P.6.15.)
  • Porodica Gold Family ce dobiti kaznu za G.P.6.15.
  • ID 38976 ce dobiti kaznu za G.P..6.15. + FailRP
  • ID 25487 ce dobiti kaznu za FearRP
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom