Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16608
Players nickname
Sake Sakic
Administrators nickname
Zoky Navaro
Date
Mar 6, 2023
Time
19:20
Proofs
//

Sake Sakic

Player
Player
Joined
Jan 31, 2022
Messages
208
Poštovanje Abraham/Mujo, Ponovo vam pišem zalbu o warnu koji sam dobio juče na organizaciju. Gledajte ovako dobili smo warn za
1.3 Zabranjeno je prihvatiti osobe s kriminalnim dosijeom, Ovaj warn smo dobili pod okolnostima da ja niti moj članovi high komande nisu bili prisutni u tom trenutku, a desilo se je da je pripadnik SAHPA Uhapsio čovjeka iz Govermenta i taj čovjek je dobio dosije a nama to niko nije prijavio niti nam je on rekao da ima dosije. Pogledajte to iz perspektive mene kao lidera ja nikoga u oragnizaciju nisam ubacio da je imao kriminali dosije nego je on taj dosije dobio zbog failroleplaya druge state organizacije i ne razumijem žašto je moja organizacija zbog toga kažnjena. Molim vas pogledajte POV od našeg kuratora Zoky-a i vidjećete situaciju šta se zapravo tu desilo i da ja kao lider nisam odgovoran za grešku druge state org
 

Sake Sakic

Player
Player
Joined
Jan 31, 2022
Messages
208
I da se nadovežem na priču nisu bila 3 pripadnika sa kriminalnim dosijem nego 1 koji je taj dosije dobio zbog greške druge state organizacije
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom