Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
18074
Players nickname
Nikola Aly
Suspect ID
38882 33521 39257
Date of violation
Mar 10, 2023
Time of violation
20: 19
Proofs
https://youtu.be/uoNEBAke9pc

Vukk Aly

Player
Player
Joined
Feb 14, 2022
Messages
89
Sve se vidi u pov prvo me ubijaju dok sam bio u glavi, potom opet dolaze broje u moje dvoriste bez razloga nemamo nikakav rp sem toga sto su me ubili, Potom ide i mg pricaju da znaju ko smo i ako imamo maske.

2. POV

3. POV
 

Davor Miler

Player
Player
Joined
Dec 28, 2022
Messages
57
I na pov 1 se vidi deka dvoje mg a to nije dovolno za warm

Na pov 2 se vidi deka smo to odbrojali 5sekundi I smo te ubili I ti niso bio I glavi plus si mg da docu tvoi ludi da te dignu a bolnica nije dosla

Na 3 pov se vidi Kada smo to odbrojali ti si napistio dvoriste I jedan te Puco
 

Vukk Aly

Player
Player
Joined
Feb 14, 2022
Messages
89
I na pov 1 se vidi deka dvoje mg a to nije dovolno za warm

Na pov 2 se vidi deka smo to odbrojali 5sekundi I smo te ubili I ti niso bio I glavi plus si mg da docu tvoi ludi da te dignu a bolnica nije dosla

Na 3 pov se vidi Kada smo to odbrojali ti si napistio dvoriste I jedan te Puco
ispred moje sam kuce u kuci moji ljudi oni izlaze vide me mrtvog dizu me
 

Vukk Aly

Player
Player
Joined
Feb 14, 2022
Messages
89
sta je ti mg
I na pov 1 se vidi deka dvoje mg a to nije dovolno za warm

Na pov 2 se vidi deka smo to odbrojali 5sekundi I smo te ubili I ti niso bio I glavi plus si mg da docu tvoi ludi da te dignu a bolnica nije dosla

Na 3 pov se vidi Kada smo to odbrojali ti si napistio dvoriste I jedan te Puco
bukvalno se cuje kako stavljam slusalice na sto i da se posle vracam i stavljam ih to nije ni tolko bitno al sto mgate
 

Vukk Aly

Player
Player
Joined
Feb 14, 2022
Messages
89
I na pov 1 se vidi deka dvoje mg a to nije dovolno za warm

Na pov 2 se vidi deka smo to odbrojali 5sekundi I smo te ubili I ti niso bio I glavi plus si mg da docu tvoi ludi da te dignu a bolnica nije dosla

Na 3 pov se vidi Kada smo to odbrojali ti si napistio dvoriste I jedan te Puco
jedna stvar ako se kaze da se broji 5 sec to znaci da se broji 5 sec a ne da u 2 sec kazes 5 broja
 

Vukk Aly

Player
Player
Joined
Feb 14, 2022
Messages
89
Neka se okaci CEO pov gde odposlem oni radu mass rull break na moj clanove od family
Na tvoje clanove js brojano 5 sec nisu se pomerali nas je u dvoristu bilo 8 vas mozda 4 gde je tu pravilo prekrseno. to je tvoj problem gde taj Aleksa Pantic tebi prica da smo ga mi vredjali i ako jesmo nek postavi kao sto kaze da ima pov. Gde je rp da ti meni dolazis u dvoriste i brojis mi i pucas me ti me ni ne znas kroz rp.
 

Vukk Aly

Player
Player
Joined
Feb 14, 2022
Messages
89
druze vi ste skratile pov za da ne dobiete warm na fam
Kao prvo nista lose nismo uradili za warn bili ste u nase dvoriste i brojano vam vi niste izasli to je vas problem jer nesto glumite mislite da znate nesto, Samo mi kazi koj je to rp da ti dolazis u moje dvoriste brojis mi bez razloga ajde da imamo drogu ili panele tu al nemamo idi razmisli malo, i slobodno dodji do naseg dvorista da te naucim kako se broji do 5
 

Gucci_Playboy

Player
Player
Joined
Nov 27, 2022
Messages
38
Kao prvo nista lose nismo uradili za warn bili ste u nase dvoriste i brojano vam vi niste izasli to je vas problem jer nesto glumite mislite da znate nesto, Samo mi kazi koj je to rp da ti dolazis u moje dvoriste brojis mi bez razloga ajde da imamo drogu ili panele tu al nemamo idi razmisli malo, i slobodno dodji do naseg dvorista da te naucim kako se broji do 5
Mozda ste imali i drogu i panele ovo je tvoja rec protiv njegove … dostavite ceo Pov ako smete.
 

MicaAlcapone

Player
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
169
I vi ste grešili a i mi nema šta. Izvinjavam se u ime CosaNosra! Povešću računa o tom.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom