Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved VDM, CR, PG, psovanje majke, bježanje u grad | ID:660

Status
Not open for further replies.
Your ID
1777
Players nickname
Lovro Darkin
Suspect ID
660
Date of violation
Jan 1, 2022
Time of violation
20:29
Proofs
https://streamable.com/0pnceb

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Kada se taj igrač ID:660 zabio u mene rekao je "jebem ti mat", zabio se u aute i nastavio dalje kao da se nije ništa desilo (PG) i prilikom tog udarca je udario moje drugare što se može smatrati da je VDM i CR te je pobjegao u grad. I ja sam slučajno pogazio svog drugara ID:82 i ispričao mu se za to.
 

Harun154

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
20
Rekao sam jebem ti nisam ti rekao mater ovo drugo sam radio sve a za udaranje sam kriv ja tj moj pc jel mi ucitava ljude na 50 metara i auta jel mi je slab pc ali ako misle admini da je bio vdm neka me stave u jail za to a majku ti nisam opsovao jel i ja majke nemam
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Rekao sam jebem ti nisam ti rekao mater ovo drugo sam radio sve a za udaranje sam kriv ja tj moj pc jel mi ucitava ljude na 50 metara i auta jel mi je slab pc ali ako misle admini da je bio vdm neka me stave u jail za to a majku ti nisam opsovao jel i ja majke nemam
Nemoj sad da lazes, tocno se cuje kako govoris "jebem ti ma", na sta si drugo mislio ako nisi na majku? sigurno nisi rekao jebem ti majcu il nes drugo na ma
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Rekao sam jebem ti nisam ti rekao mater ovo drugo sam radio sve a za udaranje sam kriv ja tj moj pc jel mi ucitava ljude na 50 metara i auta jel mi je slab pc ali ako misle admini da je bio vdm neka me stave u jail za to a majku ti nisam opsovao jel i ja majke nemam
I tvoj drugar nam je takodjer opsovao majku te uradio LTA i to cemo isto objaviti samo da mi drugar posalje cijeli PoV jer se na mojem Pov-u cuje samo kako nam je opsovao majku a na njegovu se cuje psovanje majke i vidi se da je uradio LTA tako da ce i on dobiti kaznu za to samo da mi drugar posalje PoV da okacim na forum jer je on dobio ban na forumu.
 

Jokic Veljko

Player
Player
Joined
Dec 19, 2021
Messages
98
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 660 dobit će kaznu za CR-VDM.
  • Na snimku se ne cuje nikakav vid ooc psovanje, te ce 660 dobiti kaznu za vdm-cr.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom