- Joined
- Oct 2, 2022
- Messages
- 108
Uglavnom nisam bio siguran jel mogu uzvratit paljbu ako su oni mene počeli pucat bez upozorenja to se može i vidjet u pov kako trzam stoga mislim da bi bilo logično da ću se obranit u slučju napada zato mi je žao što sam prekršio ovo pravilo i molio bi se ako je ikako moguče da mi se makne upozorenje ali u tom slučaju ja mislim da je adminstrator donio pogrešnu odluku i da nisam prekršio G.P 6.15. Approved - G.P 6.15 MG I 39344 4066