Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
30904
Players nickname
Duxa_Sindicato
Suspect ID
0000
Date of violation
Mar 15, 2023
Time of violation
23:34
Proofs
https://youtu.be/X5nylSCwNh4

($_D_U_X_A_$)

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
157
kako g.p 6.15 ako su ti brojali i nisi ooc igrac ako nisi blizu tog dogadaja po tvojoj logici o ubijanju pred event mogu da se ispucma u ghetto da me krenu robat i da kazem idem na informal
na kraju vide-a su me pucali bez brojanja i takodje na pocetku videa sam ispunio zahtev otisao i opet su pucali tako da ne seri i sta se mesas u zalbu degeneriku mali
 

Jopa Brutal

Player
Player
Joined
Oct 23, 2022
Messages
191
na kraju vide-a su me pucali bez brojanja i takodje na pocetku videa sam ispunio zahtev otisao i opet su pucali tako da ne seri i sta se mesas u zalbu degeneriku mali
to boze odma se vridamo tako treba klasicni retard
 
Last edited:

($_D_U_X_A_$)

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
157
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Dostavite dokaze od pocetka situacije.
  • Imate rok 12h
a za sta treba druzi pov kad se sve vidi u ovo pov-u i da su mi brojali 5 sec pre nego sto sam usao u kucu i poceo snimati onu su mi opet brojali 5 sec iznova iznova u povu se vidi cela situacija traje 5 min ne znam za sta vam treba duzi pov sve ste videli u ovom pov-u
 

ZdravkoZabatta

Player
Player
Joined
Sep 18, 2022
Messages
20
lik nije da ti nije brojao nego ti odbrojao 3 minuta da se sklonis.
fear rp sa tvoje strane uperene puske u tebe, odbrojanih 5 sekundi, jos pitas za sta ja bi te odmah dovrsio

6.15 Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti. | UPOZORITI
 

Kristina Shayk

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,154
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Greske nisu ispravljene u zadatom roku.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom