Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
39612
Players nickname
Stranaac
Suspect ID
16050
Date of violation
Mar 18, 2023
Time of violation
1:59
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=JNlJLvYplSg

ejsomir

Player
Player
Joined
Feb 22, 2023
Messages
24
Jasno se cuje da nije odbrojao, kao sto sam i ja juce 5 4 i dobio 180 minuta u zatvoru
 

Dzoni Tejtovic

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
164
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu​
  • Promenite Naslov žalbe
  • Rok za izmenu je 12h
 

ejsomir

Player
Player
Joined
Feb 22, 2023
Messages
24
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu​
  • Promenite Naslov žalbe
  • Rok za izmenu je 12h
A kako da promjenim kad se jasno vidi da mi covjek nije brojao a ja sam jucer za to isao 180 minuta u zatvor
 

ejsomir

Player
Player
Joined
Feb 22, 2023
Messages
24
A kako da promjenim kad se jasno vidi da mi covjek nije brojao a ja sam jucer za to isao 180 minuta u zatvor
Imate na prosloj zalbi da sam ja dobio isto to zato sto covjeku nisam brojao do 1
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
A kako da promjenim kad se jasno vidi da mi covjek nije brojao a ja sam jucer za to isao 180 minuta u zatvor
Kako ti nisam bre brojao, nisam ja kriv sto je zbagano pa ne cuje se zadnje 2 sec kad se odaljis.Sve se cuje kako ti kazem odalji se i ne vracaj se, bio sam iza tebe nego ti neces da cujes, jer si jadan.Ovo ako acceptate i ne znam sta da kazem stvarno...
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
bilo je na najvecu frekvenciju tako da se cuje u krugu od 50 metara
i meni je na javecoj ja sam ti izbrojao do 1 ako ti nisam do 1 brojao ubio bi te jos kad sam reko 3 a ne posle 3 sec od 3 razmisli malo
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
da si bolji i pancir da imas i da te pucam pre vremena ali ti nemas pancir ko prvo pucas sa AR i sta ima da te pucam pre vremena izbrojao sam ti do 0 ne do 3 samo se ne cuje jer je zbagovano
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
Ne razumem jel treba ja da ukljucim snimanje pa ceo dan da snimam sta radim dok igram da bi imao dokaz ili da klipam svaki kill a imam 90gb memoriju nema smisla
 

niksa ocokuljic

Player
Player
Joined
Nov 21, 2022
Messages
329
Ne razumem jel treba ja da ukljucim snimanje pa ceo dan da snimam sta radim dok igram da bi imao dokaz ili da klipam svaki kill a imam 90gb memoriju nema smisla
svaki put snimim to zbog ovakvih situacija pogotovo klipam ako sam mu brojao onda otide pa se vrati i ispada da nisam brojao
 

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
320
Ne razumem jel treba ja da ukljucim snimanje pa ceo dan da snimam sta radim dok igram da bi imao dokaz ili da klipam svaki kill a imam 90gb memoriju nema smisla
Klipaj killove, ja sam dobio warn jer je bilo zbagovano i nije se culo i dobio sam unwarn kad sam stavio svoj pov....
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
Nije se cuo sigurno tako da ovaj 16050 dolazi mute na padobran i sve ostalo
Ako si ti gluh i slep to je tvoji problem kao sto vidis na povu nisam mutan i cuje se kako mu kazem odalji se i ne vracaj se i brojim mu do 1 al on nije cuo zadnje sec jer se odaljio od mene
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom