Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
11021
Players nickname
Igor Furlan
Suspect ID
9981
Date of violation
Mar 11, 2023
Time of violation
16:32
Proofs
https://imgur.com/a/QF6dlUP

Roko Balboa

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
67
Pokazi cijeli chat nije bas tako bilo. Vidjelo bi se da se spradm jer covjek napise "Sta cete sada juriti nasu fam?" i napise "a brate". Nisam ja nnista lose s tim mislio nego sam ga malo prco jer sam vidio da se prepo. Ni ne znamo ko su oni ni koji im je broj fam kuce ni nije me briga ne treba mi to. S ovim porukama nisam mislio nista lose ispricavam se jos jednom ako sam nekoga povrijedio sa time.
 

igorfurlan

Player
Player
Joined
Oct 2, 2022
Messages
108
Pokazi cijeli chat nije bas tako bilo. Vidjelo bi se da se spradm jer covjek napise "Sta cete sada juriti nasu fam?" i napise "a brate". Nisam ja nnista lose s tim mislio nego sam ga malo prco jer sam vidio da se prepo. Ni ne znamo ko su oni ni koji im je broj fam kuce ni nije me briga ne treba mi to. S ovim porukama nisam mislio nista lose ispricavam se jos jednom ako sam nekoga povrijedio sa time.
zeznuo si se ne bi te stavio uopce da se nisi IC tamo prjetio i šepurio kao da si glavni
 

Miki

Player
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
527
Nakon situacije di su krsili 6.15 javio se covjek preko poruku di radi MG ucjenjuje i prebacuje IC situcije u OOC
Sta te ucenjuje lik ti napisao da ce da te raida i roba svaki dan to nije blackmail. To moze da bude samo mozdaa za mg ali mozda.
 

Clara DeYemming

Player
Player
Joined
Jul 19, 2022
Messages
178
zeznuo si se ne bi te stavio uopce da se nisi IC tamo prjetio i šepurio kao da si glavni
What does NPC mean in real life?


They are the non playable characters in video games. They're basically any character that is not controlled by you. Maybe they're the shopkeeper, or the character in cut scenes.
 

Alex Morningstar

Player
Player
Joined
Sep 21, 2022
Messages
345
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 9981 dobit će kaznu za MG.
ZATVORENO
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom