Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
23828
Players nickname
Mone Shuxna
Suspect ID
0000
Date of violation
Mar 19, 2023
Time of violation
2:28
Proofs
https://youtu.be/monebre

DenzaWashington

Player
Player
Joined
Feb 11, 2023
Messages
248
Došao u kuću da pljačka i kao čudi se što su ga ubili... Trebao je da broji u svojoj kući čovjeku koji ga pljačka ?
Tačno Mone u zadnje vrijeme me mnogo nasmijavaš Hvala ti
 

Griefmaker

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
161
Administracija ce biti odusevljena vasim video prilogom. Treba se subskrajbat na tvoje snimke u pokusajima pravljenja zdrave rp situacije.

Ps : sredite mi unbab na discordu imal ko kakve veze ?
 

nikica1008

Player
Player
Joined
Nov 21, 2022
Messages
143
Prva stvar niti sam te pretrazio niti sam ti trazio da podignes ruke da znam da imas TV. TV je cista sprdnja bila a TV nikakav od tebe nisam dobio.
Druga stvar RP pocinje kad si ti nama opljackao kucu i imam dovaljan RP razlog da te ispucam.
svakako moras da mu brojis
 

Scarlet Dashwood

Only if you wish to suffer...
Player
Joined
Jan 15, 2022
Messages
593
Dobar dan postovani forum ratnici i cenjena administracio. Evo jedan prima kako decaci ne pohadjaju pravila igre a to mi jako smeta pa shodno tome ide pov u prilog kao dokaz i objasnjenje da se curator neformalne ne moci puno. Vreme pova 1:35 krece rp situacija, 3:08 krece zurka ID 4977 i ID 24824 Vido krse pravlio 6.15 a zatim 3:45 ID 33910 magicno zna da sam ja njega robovo u getu kontam preko ID-a pa shodno tome MG i eto upozorenja na porodicu venom, 5:00 pitam sta hoce od mene ID 24824 trazi televizor a pravilo 6.14 kaze (6.14 Dozvoljeno je pljačkati iz inventara SAMO streljivo, oružje, bilo koji oklop (Gang,FIB, LSPD itd.), balaklavu i drogu. NOVAC se može opljačkati - samo korištenjem funkcionalnosti sustava bandi. | Ban 1 do 7 dana). Vreme 5:15 ID 4799 zahteva da vracam sve i tu se zavrsava. Svakako ostvljam zalbu kuraturu neformalnih organizacija da donese konacni sud i svi budu propisno kaznjeni. Iskreno se nadam da u borbi sa vetrenjacama ce mone pobediti i napraviti zdravu rp sredinu na nasem server pa i ako neuspe minecraft mi je obcija B. Fala svima na odvojenom vremenu za citanje mojih romana i jako mi je zao venom porodice tu ima dosta kvalitetnih ljudi steta sto pojedinci prave rezliku i nadam se do ovakvih ispada sledeci put nece doci FALA. Vas forum ratnik MONE
sto nisi stavio duzi POV, interesuje me kako te guzili na radni sto :ROFLMAO:
 

Knele2

Player
Player
Joined
Oct 3, 2022
Messages
200
trudne zene opet krenule da pisu romane hahaha samo karaj ovog 4977 id mone.
 

($_D_U_X_A_$)

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
157
Dobar dan postovani forum ratnici i cenjena administracio. Evo jedan prima kako decaci ne pohadjaju pravila igre a to mi jako smeta pa shodno tome ide pov u prilog kao dokaz i objasnjenje da se curator neformalne ne moci puno. Vreme pova 1:35 krece rp situacija, 3:08 krece zurka ID 4977 i ID 24824 Vido krse pravlio 6.15 a zatim 3:45 ID 33910 magicno zna da sam ja njega robovo u getu kontam preko ID-a pa shodno tome MG i eto upozorenja na porodicu venom, 5:00 pitam sta hoce od mene ID 24824 trazi televizor a pravilo 6.14 kaze (6.14 Dozvoljeno je pljačkati iz inventara SAMO streljivo, oružje, bilo koji oklop (Gang,FIB, LSPD itd.), balaklavu i drogu. NOVAC se može opljačkati - samo korištenjem funkcionalnosti sustava bandi. | Ban 1 do 7 dana). Vreme 5:15 ID 4799 zahteva da vracam sve i tu se zavrsava. Svakako ostvljam zalbu kuraturu neformalnih organizacija da donese konacni sud i svi budu propisno kaznjeni. Iskreno se nadam da u borbi sa vetrenjacama ce mone pobediti i napraviti zdravu rp sredinu na nasem server pa i ako neuspe minecraft mi je obcija B. Fala svima na odvojenom vremenu za citanje mojih romana i jako mi je zao venom porodice tu ima dosta kvalitetnih ljudi steta sto pojedinci prave rezliku i nadam se do ovakvih ispada sledeci put nece doci FALA. Vas forum ratnik MONE
kad ce Part 2?
 

Bato

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
16
Dobar dan postovani forum ratnici i cenjena administracio. Evo jedan prima kako decaci ne pohadjaju pravila igre a to mi jako smeta pa shodno tome ide pov u prilog kao dokaz i objasnjenje da se curator neformalne ne moci puno. Vreme pova 1:35 krece rp situacija, 3:08 krece zurka ID 4977 i ID 24824 Vido krse pravlio 6.15 a zatim 3:45 ID 33910 magicno zna da sam ja njega robovo u getu kontam preko ID-a pa shodno tome MG i eto upozorenja na porodicu venom, 5:00 pitam sta hoce od mene ID 24824 trazi televizor a pravilo 6.14 kaze (6.14 Dozvoljeno je pljačkati iz inventara SAMO streljivo, oružje, bilo koji oklop (Gang,FIB, LSPD itd.), balaklavu i drogu. NOVAC se može opljačkati - samo korištenjem funkcionalnosti sustava bandi. | Ban 1 do 7 dana). Vreme 5:15 ID 4799 zahteva da vracam sve i tu se zavrsava. Svakako ostvljam zalbu kuraturu neformalnih organizacija da donese konacni sud i svi budu propisno kaznjeni. Iskreno se nadam da u borbi sa vetrenjacama ce mone pobediti i napraviti zdravu rp sredinu na nasem server pa i ako neuspe minecraft mi je obcija B. Fala svima na odvojenom vremenu za citanje mojih romana i jako mi je zao venom porodice tu ima dosta kvalitetnih ljudi steta sto pojedinci prave rezliku i nadam se do ovakvih ispada sledeci put nece doci FALA. Vas forum ratnik MONE
pozdravljas forum ratnike a ti vodja njih, " Vreme 5:15 ID 4799 zahteva da vracam sve i tu se zavrsava" Upusti se u rp a ne sve da preko foruma resavas, tebi neko da upadne u kucu ti mu jel ne bi trazio sta je ukro jel?
 

Nugi Lepadasy

Escape The Matrix
Player
Joined
May 7, 2022
Messages
389
Brate potrudi se da napises jednu recenicu tacno napisanu...
znas kako me boli kurac dal je dobro il nije, aj mi ti na makedonskom nes napisi majmune sto samo prdis po forumu idi pipni travu napolje i ne smaraj vidis da si nebitan niko ti ne odgovara
 

Alen Peskir

Obidjes teren pokupis evre 💶
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
111
Sve u svemu ID 33910 te moze prepoznati jer nemas masku burazengijaaaaaa, a sto se tice gangbanga zao mi je sto nisam bio tu 🤣
Kako ga moze prepoznati ako mozda mone u tom trenutku i getu je imao masku a vrv je imao onu njegovu bandamu ne sme ga prepoznati...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom