Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16362
Players nickname
Hendrix Beckenbauer
Suspect ID
0000
Date of violation
Mar 19, 2023
Time of violation
17:12
Proofs
https://streamable.com/qdut77

Dusan Shuxna

Player
Player
Joined
Nov 2, 2022
Messages
49
U trenutku kad je on krenuo da krade gotovinu ovaj iz auta je poceo da puca i svi su se razbezali i zbog toga nisi imao puske ali pre nego sto je on pucao imao si dve puske na glavi. I takodje on ne moze prekinuti kradju
 
  • Dislike
Reactions: J++

Hendrix

.......
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
286
U trenutku kad je on krenuo da krade gotovinu ovaj iz auta je poceo da puca i svi su se razbezali i zbog toga nisi imao puske ali pre nego sto je on pucao imao si dve puske na glavi. I takodje on ne moze prekinuti kradju
ne gine vam warn kad se bijednici imate 200ljudi u org ne zna se koji je gori,da sam vas prije kacio ne biste sad potojali koliko krsite pravila
 

Brzi

Player
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
44
ne gine vam warn kad se bijednici imate 200ljudi u org ne zna se koji je gori,da sam vas prije kacio ne biste sad potojali koliko krsite pravila
E izvini stvarno nismo te prepoznali
 

igorfurlan

Player
Player
Joined
Oct 2, 2022
Messages
108
Sve se vidi u POV,ljudi krse pravila ,prvo mg pa onda mi krade gotovinu bez pusaka na glavi i jos me kasnije ubijaju iako sam sve ispostovo pa kasnije dovrsava.Saljem videe pa procjenite. 2023.03.19-17.15
ma buraz svi su tamo takvi evo sad mi lik iz porodice koji je iz marabunte reko da mu neko iz marabunte krade auto sa tim da sam ja pricao sa par njih iz marabunte i mogu rec cista katstrofa spovali mi sve zivo i nezivo i prijetili i bog zna sta
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom