Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
22109
Players nickname
Milos Obama
Suspect ID
38177
Date of violation
Mar 19, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/k8g4avo

David DeYemming

Player
Player
Joined
Dec 10, 2022
Messages
106
ja bi zamolio da se ceo chat pokaze
jel ako se ne pokaze ja imma dokaz kako lik koji stavlja ovu zalbu pcuo nekoga iz porodicu i nakon toga okacuje mene ako vam treba da dokaz samo mi kazite vidimo se
 

zxzxxxxzxzxz

Player
Player
Joined
Jun 19, 2022
Messages
77
ja bi zamolio da se ceo chat pokaze
jel ako se ne pokaze ja imma dokaz kako lik koji stavlja ovu zalbu pcuo nekoga iz porodicu i nakon toga okacuje mene ako vam treba da dokaz samo mi kazite vidimo se
Druze sta pricas ti molio si me da trgnem zalbu ako imas nesto kaci lazes ko lisica ako imas nesto protiv mene i ja sam prekrsio neko pravilo sta ne kacis odma nego lazes a do pre sat vremena si me molio da trgnem zalbu jadnije od ovo nemoze biti
 

Roki Montana

Player
Player
Joined
Nov 11, 2022
Messages
42
ja bi zamolio da se ceo chat pokaze
jel ako se ne pokaze ja imma dokaz kako lik koji stavlja ovu zalbu pcuo nekoga iz porodicu i nakon toga okacuje mene ako vam treba da dokaz samo mi kazite vidimo se
lepo se vidi na pov da mu psujes majku nisi ti neki bitan faktor pa da vraca chat nazad i zamolio bih te da pazis malo na recnik jer da se spominje majka u fam chat zato sto te je robao sa marabuntom ne bih reko da imas imalo mozga u tvoju toxicnu glavu
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
Nakon pregleda dokaza odlucio sam Prihvatiti ovu zalbu.

• ID 38177 dobiti ce kaznu za G.P 3.2
• ID 22109 dobiti ce kaznu za MG
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom