Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
31107
Players nickname
Jackal Benassi
Suspect ID
17121;8464;33713
Date of violation
Mar 24, 2023
Time of violation
23:35
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=VbqHaYTELEc

Paca Vice

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
212
Prvo Vi ovde car-remate, zatim radite PG obrcete se sa kolima i ne RPate povredu. Jos smo zvali pomoc i kolega je rekao da ne mozemo da Vas savladamo ali naravno Vi ste isli offroad sa jugularima.
 

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
Prvo Vi ovde car-remate, zatim radite PG obrcete se sa kolima i ne RPate povredu. Jos smo zvali pomoc i kolega je rekao da ne mozemo da Vas savladamo ali naravno Vi ste isli offroad sa jugularima.
ovde nema cr na zalost ne moguce je automobil koji ne zeli da se zaustavi bez kontakta zaustaviti on je trebao da nas ispostuje i da se zaustavi i to je to.
 

Alen Peskir

Obidjes teren pokupis evre 💶
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
111
Ovo ti je GOV i ti mislis da ti mozes nabiti warn ovom GOV-u pff prvo glupo je jer ova vlada je kako god privremena i moze dobiti 600 warnova kao drugo ti i ta tvoja decica koliko ste puta failali i koliko smo vas puta navatali i dok sam bio u FIB i u GOV svjdn i koliko ste puta radili CL da me nije mrzelo ne biste imali neformalnu ako imate i vrv bi ste svi bili na banu tako da je jadno da sebi nabijas nekoga na grbu al dobro sledeci put kad vas budem video na auto putu videcemo ko ce krsiti pravila :D srdacan pozdrav.
 

Alen Peskir

Obidjes teren pokupis evre 💶
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
111
Plus je malo reci kako tvoji clanovi zavrse na ispitivanju u FIB-u i sa serumom istine gde trebaju RP-ati da moraju reci istinu oni nista ne kazu i lazu. :D
 

Kristina Shayk

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,155
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Molimo priložite dokaze o cijeloj situaciji
  • Imate rok 12h
 

Kristina Shayk

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,155
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Greske nisu ispravljene u zadatom roku.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom