Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Your ID
33897
Players nickname
Niksii Maradzo
Suspect ID
0000
Date of violation
Mar 25, 2023
Time of violation
17:42
Proofs
https://www.youtube.com/

Itachi Veneno

Living well is the best revenge
Player
Joined
Sep 19, 2021
Messages
172
Kako ti znas da je ovo marabunta ne razumem?
Na povu se vidi da niko od njih ne nosi plavo skoro mozda su familija mozda ne mozda se udruzili
MG teski ovde buraz
 

Forum warrior S. Vacci

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
373
imam ja pov gde ti pusku na glavi drzimo ja tenk i ibraz nakon cega je tenk otiso a naiso cubura u svakom slucaju 2 puske na glavi si imao, tako jos jednom kazem ako bude trebao pov administraciji dobice ga , ako ne okacicu te svakako za fear
 

niksa ocokuljic

Player
Player
Joined
Nov 21, 2022
Messages
329
imam ja pov gde ti pusku na glavi drzimo ja tenk i ibraz nakon cega je tenk otiso a naiso cubura u svakom slucaju 2 puske na glavi si imao, tako jos jednom kazem ako bude trebao pov administraciji dobice ga , ako ne okacicu te svakako za fear
ako mislis da sam prekrsio slobodno okaci
 

Alen Peskir

Obidjes teren pokupis evre 💶
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
111
Kako ti znas da je ovo marabunta ne razumem?
Na povu se vidi da niko od njih ne nosi plavo skoro mozda su familija mozda ne mozda se udruzili
MG teski ovde buraz
itachi kako ne nose plavo 4 lika nose plavo i jos marabunta jugular
 

igorfurlan

Player
Player
Joined
Oct 2, 2022
Messages
108
Buraz znaci ta marbunta ja liku nabio warn lik jucer pucao u HQ svog lika dovršava ga znači decki ne znam ko ih pusta unutra
 

Mone Shuxna

Player
Player
Joined
May 31, 2022
Messages
181
moraju momci neki nauciti pravila smatram da im mogu pomoci ovim postupkom jer se na greskama najvise uci...Sto se tice pocetka gdje se vidi da bjezim sto je moguci fear rp ,u trrenutku je jedan momak drzao pusku na meni.Bilo me je strah i ukazala mi se prilika da pobjegnem.Na 0:49 se vidi da me momak gazi autom te ubija.Sad dostavljam drugi pov
Moras malo zivopisnije da napises zalbu na forum ali dobro je jos si pocetnik forum ratnik, radio si frp a nema mass rule break marabunta, ne znam dal ima osnova za vdm posto je zakocio kolko se vidi na povu ali to zavisi od admina, i ovaj drugi pov taj sto je u plavo on je kid i drcan je za pusku. sledeci put kad okacis neku organizaciju moras da znas da su oni u toj organizaciji i pritom da prekrse 3 clana 3 pravila. Srecno forum ratnice
 
Top Bottom