Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
16050
Players nickname
Mehanix Rich
Suspect ID
40516
Date of violation
Mar 26, 2023
Time of violation
11:14
Proofs
https://youtu.be/xg3Hb_sRO3U

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
Ja sam iz sprdnje reko sad cu vas porokam.I namerno ih masim, pucam sa kratkom sotkom na daljinu.I ovaj dodje iza mene i ubije me bez 5 sec i zahtev.Ja nisam prekrsio to jer nisam ih pogodio, niti sam hteo.Mogu da pucam u vazduhu do njih kolko god ocu jer za to nema pravilo a ovaj batica me ubio tako da je prekrsio to GP 6.15 i zahtevam da se kazni.
 

Scarlet Dashwood

Only if you wish to suffer...
Player
Joined
Jan 15, 2022
Messages
593
Ja sam iz sprdnje reko sad cu vas porokam.I namerno ih masim, pucam sa kratkom sotkom na daljinu.I ovaj dodje iza mene i ubije me bez 5 sec i zahtev.Ja nisam prekrsio to jer nisam ih pogodio, niti sam hteo.Mogu da pucam u vazduhu do njih kolko god ocu jer za to nema pravilo a ovaj batica me ubio tako da je prekrsio to GP 6.15 i zahtevam da se kazni.
Pucao si na drzavne sluzbenike, ne direkt u njih po snimku ali ka njima. Ja sam te pucao da bih zastitio svoje kolege pa te krenuo hapsiti nakon toga stavi ceo POV. Evo POV-a gde on MG-a i gde ga ja hapsim.
 

Scarlet Dashwood

Only if you wish to suffer...
Player
Joined
Jan 15, 2022
Messages
593
Ja sam po RP-u sve odradio. IRL ti nebi niko brojao dok imas pusku i pucas ka pripadnicima PD-a. Takodje gde ti ima smisla da neko random na ulici puca? Sam sebe si zeznuo jer si pucao ka PD-ovcima bez razloga. Self report.
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
Al ti moras da das 5 sec bato takvo je pravilo nema RP a mislis da me boli kurac za MG bas ako treba stavicu pov do zatvora kako me vodis kako te napusavam
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
Dobit ćete i ti i on za 6.15
Ja necu, mogu da pucam po tvoji auto da ti busim gume, sve osim da pucam u tebe i da ti nanesem stetu.A ja nisam hteo da ih ubijem i niti 1 damage su primili od mene jer pucam po auto, a ne po njih a on me ubio i dobice za to sto ne broji nego odma me ubija.Ja sam se sprdao da cu ih ubiti.Mogo si da me pustis ti.Jbg sam si kriv da si me pustio ne bi te kacio oprostio bi ti.
 

Scarlet Dashwood

Only if you wish to suffer...
Player
Joined
Jan 15, 2022
Messages
593
Ja necu, mogu da pucam po tvoji auto da ti busim gume, sve osim da pucam u tebe i da ti nanesem stetu.A ja nisam hteo da ih ubijem i niti 1 damage su primili od mene jer pucam po auto, a ne po njih a on me ubio i dobice za to sto ne broji nego odma me ubija.Ja sam se sprdao da cu ih ubiti.Mogo si da me pustis ti.Jbg sam si kriv da si me pustio ne bi te kacio oprostio bi ti.
ti si bre npc
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
kacis mene za rdm a ti rdm-as 💀
Ovo nije RDM nauci sta je RDM nikoga nisam pogodio nego auto auto smem da pucam kolko ocu procitaj GP 6.15 sta pise da li je zabranjeno da pogodim aute ili ljude ja ljude nisam pogodio niti sam hteo pozz
 

Scarlet Dashwood

Only if you wish to suffer...
Player
Joined
Jan 15, 2022
Messages
593
Dodatna je fora, sto si ti njih sa namerom pucao da ubijes jer to dobro svi znamo da radis uvek kad vidis PD-ovce. Potom radis PG jer pricas dok si mrtav a onda nadoknadno ne dostavljas ceo POV gde te hapsim.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom