Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
21866
Players nickname
jovan whitlock
Administrators nickname
Don Jeans
Date
Mar 26, 2023
Time
0000
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/349359/

jovanontop

Player
Player
Joined
Apr 26, 2022
Messages
373
pozdrav postovana administracijo ja sam dobio ban za 4.1 ja neznam ja sta imam nedozvoljeno na pov ovde sam ja lika fliko ako je zbog to mozete me komtono pc checkat
nije roblem mene samo zanima sta mi je nedozvoljeno mogu da dostavim klipove gde imam recoil ako je do to imam sve nije problem mene zanima za sta sam diboio ban
 

John.

Player
Player
Joined
Mar 7, 2023
Messages
65
pozdrav postovana administracijo ja sam dobio ban za 4.1 ja neznam ja sta imam nedozvoljeno na pov ovde sam ja lika fliko ako je zbog to mozete me komtono pc checkat
nije roblem mene samo zanima sta mi je nedozvoljeno mogu da dostavim klipove gde imam recoil ako je do to imam sve nije problem mene zanima za sta sam diboio ban
dobio si ban jer si CHEATERRRRR
 

Milos Gedora

Player
Player
Joined
May 22, 2022
Messages
49
Ja ovde nevidim nikakav ban za Cheat bila je tajna njegov kolega je pucao on je doso opalio metak revom i ubijo ga jbg to sto on ima ruke a onaj lik koji ga kačio nema pa mora kačiti. JA MISLIM TREBA DOBITI UNBAN NIJE NIKAKAV CHEAT
 

John.

Player
Player
Joined
Mar 7, 2023
Messages
65
Ja ovde nevidim nikakav ban za Cheat bila je tajna njegov kolega je pucao on je doso opalio metak revom i ubijo ga jbg to sto on ima ruke a onaj lik koji ga kačio nema pa mora kačiti. JA MISLIM TREBA DOBITI UNBAN NIJE NIKAKAV CHEAT
a ti kao znas ko je citer a ko ne????
 

Matke Gypavelli

Player
Player
Joined
Feb 18, 2023
Messages
74
druze ova administracija mnogo bolesni ljudi kakav cheat svi jovanu oce nameste ban jer su ljudi govna...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom