Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
38498
Players nickname
Luka Gestapo
Administrators nickname
Kristina Verstappen
Date
Mar 27, 2023
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/350173/

Luka Bilder

Player
Player
Joined
Jan 26, 2023
Messages
96
Mislim da nisam kriv igracu sam odbrojao 5sekundi i onda ga ubio.Ne znam sta sam kriv pa ako moze da mi se objasni prosli admin Marin Solo je pregledao zalbu istu sa istim snimkom i odbio je a sad taj covek je opet okacio i sad je prihvacena.Opet kaze mislim da nisam kriv jer sam htio da kradem panele.
 

Luka Bilder

Player
Player
Joined
Jan 26, 2023
Messages
96
Mislim da nisam kriv igracu sam odbrojao 5sekundi i onda ga ubio.Ne znam sta sam kriv pa ako moze da mi se objasni prosli admin Marin Solo je pregledao zalbu istu sa istim snimkom i odbio je a sad taj covek je opet okacio i sad je prihvacena.Opet kaze mislim da nisam kriv jer sam htio da

Mislim da nisam kriv igracu sam odbrojao 5sekundi i onda ga ubio.Ne znam sta sam kriv pa ako moze da mi se objasni prosli admin Marin Solo je pregledao zalbu istu sa istim snimkom i odbio je a sad taj covek je opet okacio i sad je prihvacena.Opet kaze mislim da nisam kriv jer sam htio da kradem panele.
Plus covjek stavlja dvije zalbe za jednu stvar o istom coveku a prva je odbijena od Marina Sola i to se moze proveriti sve i garantujem da je Kristina lose shvatila situaciju jer ja sam mu brojao a 6.15 je (pucanje u zutoj zoni bez brojanja 5sekundi) i htio da ukradem panele u vremenu (15:58).
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom