Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected EMS | korumpirana biografija | nikola pavlovich 35300

Rejected
Status
Not open for further replies.

nikola master

Player
Player
Joined
Jan 20, 2023
Messages
36
Organizacija: EMS

Ime: nikola pavlovich
Pol muški
Starost: IC 17 | OC 17
Nacionalnost: Indijac
Mesto rođenja: Indija
Boja očiju: zelena
Boja kose: braon
Tetovaže: grudi
Snage: Pametan, dobar vozač, upravljanje situacijom
Slabost: pitanje poverenja, novac

Životna priča

Nikola je rođen u malom gradu u Indiji u porodici lekara. I moji roditelji i baka i deda bili su poznati lekari i bilo je prirodno da idem njihovim stopama. Od malih nogu sam bio fasciniran ljudskom anatomijom i složenošću medicinske nauke. Proveo sam bezbroj sati proučavajući i čitajući medicinske časopise, odlučan da postanem najbolji doktor koji sam mogao biti. Međutim, nikolin život se tragično preokrenuo kada se njegov otac ozbiljno razboleo, a on nije imao novca da plati lečenje. Uprkos tome što je tražio pomoć od drugih, niko se nije javio da pomogne Nikoli da spasi život njegovog oca. Ovaj incident je duboko uticao na Nikola i zauvek mu je promenio život. Odlučan da postane hirurg i napravi razliku, Nikola je vredno studirao i dobio stipendiju da ostvari svoj san. Neumorno je radio da postigne svoj cilj.

Priča o karieri

Nakon završene medicinske diplome, odlučio sam da specijaliziram hirurgiju. Bilo je to polje izazova i nagrađivanja, gde je svaki dan predstavljao novu priliku da se spasu životi i napravi razlika. Trenirao sam u nekim od najboljih bolnica u Indiji, usavršavao svoje veštine i stekao dragoceno iskustvo na tom putu. Na kraju sam odlučio da se preselim u Sjedinjene Države kako bih nastavio svoju karijeru. Nikola je počeo da radi u bolnici Pillbok u Los Santosu. Brzo je stekao ime kao jedan od najboljih hirurga u gradu. Pacijenti su dolazili iz daljine da ih leči. Ali ono što niko nije znao je da Nikola ima tajni život. On je takođe bio biznismen, ali ne onakav kakav biste našli u bilo kojoj legitimnoj trgovini. Poslovanje Nikoli je bilo nezakonito i uključivalo je drogu, oružje i pranje novca. Nikola je slučajno dospeo u svet organizovanog kriminala. U početku je Nikolova uloga u bandi bila mala. Snabdevao ih je medicinskim materijalom i pružao medicinsku pomoć njihovim ranjenim pripadnicima. Ali kako je vreme odmicalo, Nikola se sve više uključivao u aktivnosti bande. Počeo je da prodaje drogu i oružje u njihovo ime i čak im je pomogao da operu svoj novac kroz svoj legitimni posao hirurga. Dvostruki život Nikola bio je uzbudljiv i opasan. Voleo je nalet adrenalina koji je dobio od umešanosti u takve ilegalne aktivnosti. Ali uvek je pazio da svoja dva života odvoji. Svojim saradnicima iz bande nikada nije obavestio o svom poslu hirurga, a o svojim nezakonitim aktivnostima nikada nije razgovarao sa svojim kolegama u bolnici.
 

Biggus Nibbus

Player
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
3,023
Biografija ODOBRENA!

Pripazi na pravilo dogadjaja 1.6
Pripazi na pravilo PG.


U slučaju kršenja zakonika izriče se IC Kazna, u slučaju kršenja server pravila biografija se povlači.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom