Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16909
Players nickname
David Bumbar
Suspect ID
12280,31166,37857
Date of violation
Apr 1, 2023
Time of violation
00:57
Proofs
https://youtu.be/SHX0hh5g8js

DavidMirkovic

Sam svoj gazada
Player
Joined
Jun 4, 2022
Messages
369
Nije mi bilo mi bilo od pocetka ukljuceno nisam se nadao da ce iko doci da krade panele meni i mom prijatelju nakon ukljucenja snimanja mozete zakljuciti da doiticna osoba je priznala da je vredo rdm za 120k i reko mi je da palcem sot dodatno pokazuje da je to istina nadam se da ce se sve uzeti u obzir i ako sam ja nesto pogresio neka budem kaznjen.Zelim vam ugodno jutro Administracijo.
 

Leby White

EX FIB & GOV
Player
Joined
Aug 29, 2022
Messages
661
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Prilozite dokaze od pocetka RP situacije.
  • Imate rok 12h.
 

DavidMirkovic

Sam svoj gazada
Player
Joined
Jun 4, 2022
Messages
369
lebi odatel pocinje sve sto je na dosatvljenom amterijalu nema potrebe na kraju se vidi da me lik zavrsava zanci MK moj drug doalzi da pokupi oni bez upozorenja pucaju koji dokazi jos trebaju leby?

Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Prilozite dokaze od pocetka RP situacije.
  • Imate rok 12h.
 

DavidMirkovic

Sam svoj gazada
Player
Joined
Jun 4, 2022
Messages
369
lebi odatel pocinje sve sto je na dosatvljenom amterijalu nema potrebe na kraju se vidi da me lik zavrsava zanci MK moj drug doalzi da pokupi oni bez upozorenja pucaju koji dokazi jos trebaju leby?
Oc chat pitam ga el vredi warn 125 k
on kaze da vredi znaci samim tim je potvrdio da je pucao bez upozorenja mislim da je sasvim dovoljno dokaza
 

Dime023

Player
Player
Joined
May 31, 2022
Messages
39
jel ti mozes da shvatis da ti treba pov od pocetka situacije a ne kad prodje pola stvari i onda ukljucis snimanje
 

Dime023

Player
Player
Joined
May 31, 2022
Messages
39
Leby ja koliko vidim ti si poslao u 4 ujutru da ima 12 sati da dostavi ceo pov a on nije dostavio pov
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom