Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
30021
Players nickname
Mauro Zovko
Suspect ID
0000
Date of violation
Apr 1, 2023
Time of violation
16:30
Proofs
https://youtu.be/Gl3L4rks_8k

Zovac09

Player
Player
Joined
Oct 4, 2022
Messages
355
Naime danas su me hapsili fibovci, prije toga je bilo sto smo zaustavili 2 fibovca i krenuli ih robat i nakon 1 min dolazi njih 20 a decko nije zvao pojacanje 100 posto sam siguran. Taj dio nisam uhvatio ali ako neko je zelim POV vidjeti. A drugo sto sam napao fibovce kod zatvora presvuko se i bjezao i oni su me krenuli pucati i hapsili kad sam pito za video kamerice kulirali se me. Ali sad Vidio hapsenja imam di se vidi kolki PG rade. A onaj Nemanja Zajcev sta me hapsio me izvrjedjo OOC vidi se na videu nisam mu vidio ID cuje se "Kako si glup". A u ostalom vidi se ogromna toksicnost od strane istih i zbog ovakvih ljudi odlaze. A na kraju mi nekako sve nisu ni zapljenili
 

Akira Bushido

Vendetta on top!
Player
Joined
Jan 26, 2022
Messages
125
Bilo nas je 20 na autoputu culo se pucanje i videlo se robanje,pohapseni ste i to je to jos radis MK ubijas svog da ga ne bi hapsili,a to sto smo toxic to je RP koji ocigledno ne znate tj ne pise u pravilima.Pozdrav
 

AlexXx94

Player
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
77
Sine ti pretis nekome u RL i vredjas, MGas sa warnom i forumom i jos se pravis pametan. Nista fib nije prekrsio jos i KRP radis zoves admina.
 

Nemanja Zajcev

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Mar 13, 2022
Messages
1,066
Cist self report..Posto prozivas mene smatram da treba da odgovorim.MG+Fear RP + meni OC hoces "svasta da radis"
Ja sam tebi ic rekao sta sam imao,nista OC.Gde ti je snimak kako radis MK,skaces sa one cisterne i ne plasis se od nas5?
Ja ga imam i sad ce upload,kao i 6x LTA koje ste muski odradili.
 

DenzaWashington

Player
Player
Joined
Feb 11, 2023
Messages
248
Hahah kaže Povlačim hahahaha.

Ljudi jel ovo prva epizoda i zanima me hoće li biti još sezona hahahaha.
Nemanja za predsjednika !!!!
 

Andrej Wbear

🪄
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
685
Gotovo sad kad je zalba pokrenuta i oduzila se sa komentarima na njoj , sad ne moze da se povuce.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom