Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
10725
Players nickname
Scepo_Jokerson
Suspect ID
1552
Date of violation
Jan 4, 2022
Time of violation
23:07
Proofs
https://imgur.com/a/nysxkjL

Scepo Kockar

Player
Player
Joined
Dec 21, 2021
Messages
19
Opljackao iz sefa sve sto sam imao imam videe imali smo preko 500 metaka od smg i assault rifle
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Mnogo ste imali , i ako je uzimao lik je bot uzima po jedan metak
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Javi mi se ingame ja cu ti dam sve sto ti je uzeo , ko ga jebe nije nista puno, dobice kaznu svakako
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Mozes da ispravis naslov , stavis ovako Kradja/Prevara | ID od igraca
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
349
Scepo samo da znas bakir nije to ukrao da da nama rekao sam mu sada da ti vrati sve da mu je to perma ban
 

BakirDjug

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
8
Ja se slazem da cu da vratimm stvari i moram samo reci da je Scepo Jokerson poslao meni poruku u dm da uzmemm sve iz sefa i da nosim u stan ali da kucu necu dobiti jer sam ja dao novac tj pola novca od kuce i od oformljenja familije.Ali nazalost nisam u mogucnosti da screenshot-am discord jer je dodicni izbrisao tu poruku
ta poruka je stojala izmedju ove dvije.


I da naglasim da se izvinjavam i nisam znao da je ovo kaznivo.
 

BakirDjug

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
8
Ako je problem u puskama metcima ja cu da vratim.
A dogovori izmedju mene i doticnog je bio u call tako da nisam mogao da screenshot-am.
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
349
Scepo ako on zeli da ti vrati stvari a ti to ne zelis onda ce ti i zalbu odbiti
 

Scepo Kockar

Player
Player
Joined
Dec 21, 2021
Messages
19
Scepo ako on zeli da ti vrati stvari a ti to ne zelis onda ce ti i zalbu odbiti
Prijatelju covek je znao da je kaznjivo sad oce da mi vrati zbog ovakve djece se server u propastava to Mujo najbolje zna i cela administracija, a i znam Bakirovu pricu oce da vrati vratice pola recice da je toliko bilo i opet nista od municije ni od niceg.
 

Scepo Kockar

Player
Player
Joined
Dec 21, 2021
Messages
19
A i nema nikakav dokaz da smo se dogovorili ni da sam mu reko ja da uzme sve.

Jer je pola stvari bilo moje.
 

BakirDjug

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
8
Samo da dodam.

Posto zelim da imam miran san i zelim da igram na ovom srv jer ima unikatne skripte,vratit cu ti sve. Ali kao sto kazes da ne bi povukao zalbu ni za 50$.Samo te pitam. Da li je poenta da nekom unistis zabavu time sto ces ga uklonit zauvijek?
 

Scepo Kockar

Player
Player
Joined
Dec 21, 2021
Messages
19
Samo da dodam.

Posto zelim da imam miran san i zelim da igram na ovom srv jer ima unikatne skripte,vratit cu ti sve. Ali kao sto kazes da ne bi povukao zalbu ni za 50$.Samo te pitam. Da li je poenta da nekom unistis zabavu time sto ces ga uklonit zauvijek?
Ne nego necu da se ovakav server koji je broj jedan na balkanu da ga upropastaju djeca poput tebe koja ne znaju 2 pravila
 

BakirDjug

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
8
Pa je bi imao dokaze da si mi rekao ali nisi ispao musko i borio se argumentima nego brisanjem poruka.
,,uzmi sve puske nosi u stan**
,,al ne ti neces u stan familiju**


Zelim da vratim sve stvari koje sam ,,pokrao''
 

Scepo Kockar

Player
Player
Joined
Dec 21, 2021
Messages
19
Pa je bi imao dokaze da si mi rekao ali nisi ispao musko i borio se argumentima nego brisanjem poruka.
,,uzmi sve puske nosi u stan**
,,al ne ti neces u stan familiju**


Zelim da vratim sve stvari koje sam ,,pokrao''
Ja znam pricu zelis da vratis takav si svo vreme sto te poznajem davo sam ti pare reko si vratices i vratis nakog 20 dana duplo manje i kazes toliko je bilo i uveravas me da je toliko bilo, ako Mujo kaze da mi vratis onda mi vrati ako kaze da ne vracas dobro ali samo ocu da se ovakva djeca koja ne znaju pravila smanje u sto manjem broju ...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom