Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
22050
Players nickname
Antisha Kraken
Administrators nickname
Allen sikter
Date
Apr 3, 2023
Time
23:52
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/354442/#post-1278269

Antisha

Player
Player
Joined
Aug 20, 2022
Messages
226
Dobio sam warn jer sam ubijao ljude pokraj autoputa ispred kuce i u dvoriste kuce ja sam njima svima odbrojao nitko se nije plasio za svoj zivot cura koja je postavila zalbu na mene i ostale imala je kratak pov admin joj je rekao da veci pov a ona je dala pov 2 sekunde vise di se nista vise nije videlo nego u prvom pov imam pov od 5 minuta di smo svima broja i nista nismo prekrsio ako ocete taj pov recite mi.Ocu da me unjailate i unwarn i sto ko i 26489 id jer nista nije pogrijesio
 

Lorenaa

Player
Player
Joined
Sep 30, 2022
Messages
45
Po 20+ approved žalbi na tebe vidim da nisi upoznat s pravilima, pa evo da vidiš u priloženom:
6.15 Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti. | UPOZORITI

Nikakav zahtjev nije izdan od strane tebe, ti si doša do mene i počea pokazivat svoje znanje u matematici i krenija brojat unazad od. Pun mi je k vas koji konstantno unistavaju RP situacije i jos se idu pravdat sa netocnim cinjenicama. Jednostavno priznaj da si štetočiš ljudima konstantno na serveru, a ako neces ti priznat, to ce pokazat zalba na tebe zbog konstantnog krsenja pravila. Druže 20+ approved žalbi... dođi sebi malo
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom