Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1668
Players nickname
Pota Nyokosuzi
Administrators nickname
Teo Ahil
Date
Apr 3, 2023
Time
17:30
Proofs
https://imgur.com/a/STfnWev

Pota

Danas jesi sutra ko zna gde si
Player
Joined
Dec 14, 2021
Messages
105
Pozdrav, danas sam dobio ban za G.P 5.3, priznajem da sam pogresio, nisam igrac koji radi ovakve stvari, nisam igrac koji pravi ikakve probleme, sto mozete i vi proveriti, jednostavno se desi da igrac u trenutku pukne, situacija je bila takva da je mene policija hapsila, pozvan je admin da se pita da li je MG ako policajac vidi usb sa virusom, i hapsi me zbog toga, vi kada vidite flesku ne mozete da znate da je virus na njoj, admin dolazi kaze da to nije MG i da se nastavi roleplay, kod zatvora se desava pucnjava, gde padaju nekoliko policajaca ali ja sam idalje u kolima, dolazimo u celiju ja dobijam oko 200 hiljade kaznu i 5 zvezdice, ja napisem na reportu sta mi se desava admin mi odgovara IC problem, na sta ja posle svega nisam mogao da precutim jer me hapse za najmanju glupost a pritom sam dobio 80 minuta jaila, stvarno se izvinjavam administraciji na mojoj reakciji, ako mozete ovaj put da mi progledate kroz prste jer kao sto sam vec rekao nisam igrac koji pravi probleme na projektu.
Postavicu sliku da se vidi da to nisu bile neke opasne psovke.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom