Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
33690
Players nickname
Miroljub valijev
Suspect ID
5168
Date of violation
Apr 3, 2023
Time of violation
19:22
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=7L49F8KupP8

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Pozz, Nisam znao da se kačimo međusobno, Dok ja vama opraštam svakodnevne FailRP na talačkima no nema veze, Pogledaj bolje POV, Videjet ćeš kako svaka državna org isto tako puca van parametra na njega, 1 Član mi krši pravilo ostali ID-ovi se ne vide. I ako može POV Sa tvojim zvukom (Mikrofonom upaljenim da se dostavi bilo bi mi još draže )
 

strahinjashady

Player
Player
Joined
Sep 22, 2022
Messages
427
Pozz, Nisam znao da se kačimo međusobno, Dok ja vama opraštam svakodnevne FailRP na talačkima no nema veze, Pogledaj bolje POV, Videjet ćeš kako svaka državna org isto tako puca van parametra na njega, 1 Član mi krši pravilo ostali ID-ovi se ne vide. I ako može POV Sa tvojim zvukom (Mikrofonom upaljenim da se dostavi bilo bi mi još draže )
Čuj ti ovo, pucanje van parametra failrp HAHA
 

Major Obama

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
725
Čuj ti ovo, pucanje van parametra failrp HAHA
Citaj malko sta je napisano :) Napisao je da se generalno radi fail rp :) Mislim da ne moze niko doci i uciti nekoga ko je bio kurator administracije RP pravilima ili pravilima servera :) Tako da citaj sta covek pise pa onda komentarisi ;) Pozdrav
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom