Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
11021
Players nickname
Igor Furlan
Suspect ID
18775
Date of violation
Apr 9, 2023
Time of violation
22:53
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=WH6OnMSBtjI

Furlan

Player
Player
Joined
Apr 8, 2023
Messages
102
Kao što se vidi u POV ja sam došao do lika iz organizacije na što je on počeo meni da broji i ubija me iako sam ga htio pitat da se pridružim u familiju znam da nosim masku i da me tehnički ne bi trebao prepoznat po MG ali došli smo sa families vozilom i još obučeni ja i drug sve u zeleno uostalom ne nosi masku pa prepoznajem da je to on.
 

Kenox

⚜️
Player
Joined
Aug 27, 2022
Messages
474
Kao što se vidi u POV ja sam došao do lika iz organizacije na što je on počeo meni da broji i ubija me iako sam ga htio pitat da se pridružim u familiju znam da nosim masku i da me tehnički ne bi trebao prepoznat po MG ali došli smo sa families vozilom i još obučeni ja i drug sve u zeleno uostalom ne nosi masku pa prepoznajem da je to on.
Decko ja sad odem i ofarbam thraxa u zeleno ,isto tako i za odecu i jel to znaci da sam iz gsf ? + dolazite do fh bas pred panele
Ja ovde vidim samo MG na disc , nista drugo . + usao sam u gsf danas , tako da po pravilnom roleplayu ne poznajem sve clanove , i ne bih mogao znati da si to ti i da nisi imao masku . Nauci pravila pa objavljuj .
 

Furlan

Player
Player
Joined
Apr 8, 2023
Messages
102
Decko ja sad odem i ofarbam thraxa u zeleno ,isto tako i za odecu i jel to znaci da sam iz gsf ? + dolazite do fh bas pred panele
Ja ovde vidim samo MG na disc , nista drugo . + usao sam u gsf danas , tako da po pravilnom roleplayu ne poznajem sve clanove i da nisi imao masku
Ja ne znam za nikakve panele kao sto vidis tih pisljivih 15k za baterije mi nista ne znaci uostalom da covjek ne prepozanje vozila iz organizacije koje vozi nez ni ja koliko dugo??
 

Kenox

⚜️
Player
Joined
Aug 27, 2022
Messages
474
Ja ne znam za nikakve panele kao sto vidis tih pisljivih 15k za baterije mi nista ne znaci uostalom da covjek ne prepozanje vozila iz organizacije koje vozi nez ni ja koliko dugo??
Sad ti kazem , da sam danas usao u org i ne poznajem sve clanove kamoli auta + nosis masku .
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom