Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
4712
Players nickname
Major Obama
Suspect ID
38735
Date of violation
Apr 11, 2023
Time of violation
03:20
Proofs
https://youtu.be/AaAAnHmGgyc

Major Obama

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
725
Da pocnemo od pocetka, igrac najosnovnija pravila servera ne zna. Ide u patrolu sam, ulazi na privatan posed gde se nalaze 3 lica sa pricom da je trazeno lice od strane drzave. Zamolio bih na prvom mestu administraciju da objasni pripadnicima FIB, SAHP, LSPD sta je Pravilo drzave 5.2, obzirom da igraci kao sto je ovaj ne znaju sta znaci IC razlog pa misle da mogu kad vide na PDA da se lice tu nalazi, da mogu da pridju i da legitimisu i da pretresaju. Kada je licu receno da napusti posed, pa mu cak i odbrojano da napusti privatan posed za koji nije imao nalog da udje, lice je bez ikakvog odbrojavanja, bilo cega, izvadilo pusku i mene ubilo. Uz to, pripadnik LSPD koristi kratki shotgun, za koji nisam bas siguran da li ga je iz skladista LSPD mozda izvadio? Prekrsaja je bilo jos u nastavku, da ne pricam o tome da mi je napisana maksimalna kazna sto novcana sto zatvorska. Igrac ne zna pravila, pokusavao sam vec pre par noci da mu objasnjavam kroz RP kao tada zaposlenik vlade da NE MOZE da zaustavlja bez ikakvog IC razloga plus da NE SME sam da ide tako kako on ide da hapsi i juri ljude. Do kraja situacije sam ostao u RP, vredjao sam ga kroz RP. Mislim da je krajnje vreme da se novim igracima objasne pravila i da se barem kaznjavanjem nateraju da nauce pravila ovog servera jer ovakvi kao sto je ovaj igrac, upropastavaju RP. Necu ni kaciti krsenja ostalih pravila kojih je itekako bilo, jer je ovo vise nego dovoljno da lice barem 7 dana ne bude vise u drzavnim organizacijama i da maltretira igrace u pola 4 ujutru.
 

DenzaWashington

Player
Player
Joined
Feb 11, 2023
Messages
248
Eto koliko znaš o pravilima brojao si mi 5 sekundi , sačekao sam da izbrojiš , nakon toga prvi si zapucao na državnog službenika , državni službenik je uzvratio paljbu jer je spašavao svoj život i ubio te i ti mene kacis za G.P. 6.15 jesu to ta pravila o kojim pričaš , jedino ako nisu tvoja neka lična pravila ...

Onda druga stvar non stop gdje god se pojavis praviš svoja neka pravila...

Onda treća stvar , govoriš kako sam ti napisao maksimalnu novčanu kaznu , znači bio si u vladi 00 agent a ne znaš zakonik.
Gdje jasno zakon kaže 3.6. Ubistvo ili pokušaj ubistva državnog službenika 75mjeseci i 80 000$ kazne.

Četvrta stvar , u pravilima nigdje ne piše da državni službenik ne smije da ide sam u patrolu opet tvoja neka pravila

Peta stvar veze nemaš sa ovom situacijom koja se desila ovdje , došao si nepozvan i jedino si ti oružje vadio ovdje svi ostali su bili normalni.

I za kraj , da vrijeđao si me ali koliko toliko ostao sam suzdržan jer sam bio na poslu i predstavljao svoju državu , tako da ne dolikuje policijskom službeniku da vraća istom mjerom kao druga strana . A ti i kompanija svi znamo kako poštujete pravila , šta radite dok snimaš stream , zbog Vas je izbačen ADMIN i vašim gluposti .

S tobom dalje NE ŽELIM da vodim raspravu možemo samo kroz RP da vidimo razgovor , ali nemoj mislit da ćeš tim tvojim pritiskom da zbunis čovjeka koji zna da radi svoj posao , za razliku od Vas koji se nazivate starim igračima mogu da Vam budem doktor , jer sam pravila učio svaku noć za spavanje i dan danas ih učim.
 

Major Obama

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
725
Eto koliko znaš o pravilima brojao si mi 5 sekundi , sačekao sam da izbrojiš , nakon toga prvi si zapucao na državnog službenika , državni službenik je uzvratio paljbu jer je spašavao svoj život i ubio te i ti mene kacis za G.P. 6.15 jesu to ta pravila o kojim pričaš , jedino ako nisu tvoja neka lična pravila ...

Onda druga stvar non stop gdje god se pojavis praviš svoja neka pravila...

Onda treća stvar , govoriš kako sam ti napisao maksimalnu novčanu kaznu , znači bio si u vladi 00 agent a ne znaš zakonik.
Gdje jasno zakon kaže 3.6. Ubistvo ili pokušaj ubistva državnog službenika 75mjeseci i 80 000$ kazne.

Četvrta stvar , u pravilima nigdje ne piše da državni službenik ne smije da ide sam u patrolu opet tvoja neka pravila

Peta stvar veze nemaš sa ovom situacijom koja se desila ovdje , došao si nepozvan i jedino si ti oružje vadio ovdje svi ostali su bili normalni.

I za kraj , da vrijeđao si me ali koliko toliko ostao sam suzdržan jer sam bio na poslu i predstavljao svoju državu , tako da ne dolikuje policijskom službeniku da vraća istom mjerom kao druga strana . A ti i kompanija svi znamo kako poštujete pravila , šta radite dok snimaš stream , zbog Vas je izbačen ADMIN i vašim gluposti .

S tobom dalje NE ŽELIM da vodim raspravu možemo samo kroz RP da vidimo razgovor , ali nemoj mislit da ćeš tim tvojim pritiskom da zbunis čovjeka koji zna da radi svoj posao , za razliku od Vas koji se nazivate starim igračima mogu da Vam budem doktor , jer sam pravila učio svaku noć za spavanje i dan danas ih učim.
Da znas pravila ne bi se blamirao takvim izjavama kakvim si se sada izblamirao :D Uzivaj bakana, i kad vec dolazis na strim javni se ;) Valja i chat bustovati na strimu! Vidi zaustavi me jos jednom i prekrsi jos koje serversko pravilo pa da opet moram da te kacim :) Nisam okacio coveka skoro godinu dana, ali tebe za tvoje bezobrazluke, nadmenost, i neznanje, sa zadovoljstvom cu svaki put kad prekrsis pravila servera, sve dok in ne naucis kako nam ne bi upropastavao RP. Uzivaj!!!
 

DenzaWashington

Player
Player
Joined
Feb 11, 2023
Messages
248
Da znas pravila ne bi se blamirao takvim izjavama kakvim si se sada izblamirao :D Uzivaj bakana, i kad vec dolazis na strim javni se ;) Valja i chat bustovati na strimu! Vidi zaustavi me jos jednom i prekrsi jos koje serversko pravilo pa da opet moram da te kacim :) Nisam okacio coveka skoro godinu dana, ali tebe za tvoje bezobrazluke, nadmenost, i neznanje, sa zadovoljstvom cu svaki put kad prekrsis pravila servera, sve dok in ne naucis kako nam ne bi upropastavao RP. Uzivaj!!!
Imam i ja povove ako bude trebalo ADMINISTRACIJI a ovdje ja nijedno pravilo nisam preksrio , a ako bude žalba odobrena opet ću žalbu uložiti jer nijedno pravilo nisam prekršio , a što se tiče strima , ne gledam strimove nego preko žalbe sam vidio , a ako treba chat bustovati tu sam
 

niksa ocokuljic

Player
Player
Joined
Nov 21, 2022
Messages
329
brate koliko vidim ti si prvi zapucao i nisi brojao sto znaci da si prekrsio pravilo 6 15 on ti je odbrojao mogao si otici 10 puta koliko ti je sporo odbrojao
 

Major Obama

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
725
Imam i ja povove ako bude trebalo ADMINISTRACIJI a ovdje ja nijedno pravilo nisam preksrio , a ako bude žalba odobrena opet ću žalbu uložiti jer nijedno pravilo nisam prekršio , a što se tiče strima , ne gledam strimove nego preko žalbe sam vidio , a ako treba chat bustovati tu sam
Simpaticna mi je tvoja tvrdoglavost :D Ali dobro, ti i dalje misli da mozes tek tako sam da ulazis i pucas na tudje brojanje a ti pri tom policajac sa kratkom shotkom :D U getu bi se odlicno uklopio mogu ti reci :D
 

Major Obama

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
725
Mozemo mi dodati u naslovu i ostale prekrsaje, Fail rp, PG, MG, razne stvari :D Nije problem za svako od navedenih prekrsenih pravila postoji materijalni dokaz u vidu video zapisa :D
 

RyukShinigami

Player
Player
Joined
Nov 11, 2022
Messages
100
Nakon pregleda dokaza odlucio sam Prihvatiti ovu zalbu.
ID 4712 dobice kaznu za FailRP
ID 38735 dobice kaznu za G.P.6.15
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom