Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
33897
Players nickname
Niksii Maradzo
Suspect ID
0000
Date of violation
Apr 12, 2023
Time of violation
10:25
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=sIXwrVvAZhs

Sinsz

Player
Player
Joined
May 21, 2022
Messages
83
Ocokuljicu ti si pravi npc sta reportas I Ibrahima si take bano jel si ti tolko mad na nas da sve jebeno kacis
EBK je kao I uvek najjaca fam a vi samo mozete da ga duvate
Realno svakog optuzuju za cheat clumzy i ta sranja
 

niksa ocokuljic

Player
Player
Joined
Nov 21, 2022
Messages
329
jel zato igras na windowed mode? ili "daje ti vise fps-a?"
jer mi crasha svaki put kad promijenim rezoluciju to mogu i dokazat ali opet jel to koincidencija da 2 puta zaredom kad reportam nekog vaseg radi sus kill bas taj event nema pov? daj nemojte pricat gluposti pola vase familije govori da koriste cheat iako nemam nista ovako protiv vas nego samo ne mogu cheatere smislit ako bas toliko ne mozete podnijet sto ne znate pucat idite vjezbajte ili batalite pucanje govorim opcenito sad
 

bigguccisosa

Player
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
390
jer mi crasha svaki put kad promijenim rezoluciju to mogu i dokazat ali opet jel to koincidencija da 2 puta zaredom kad reportam nekog vaseg radi sus kill bas taj event nema pov? daj nemojte pricat gluposti pola vase familije govori da koriste cheat iako nemam nista ovako protiv vas nego samo ne mogu cheatere smislit ako bas toliko ne mozete podnijet sto ne znate pucat idite vjezbajte ili batalite pucanje govorim opcenito sad
ma uzivaj ti samo u igrici i vezbaj u areni, zaboravio sam ja da si opaki pucac x) nisam ti ja nista reko, sta oces i koga oces reportaj znamo mi da ti ne volis citere 🤣🤣🤣
 

Sinsz

Player
Player
Joined
May 21, 2022
Messages
83
Gledaj niksa ako cemo budemo realni na nasim jebenim tosterima graficke baguju nekima se nece sacuvati pov nekima se nece upaliti neki imaju po 30 fps kad upale pov
 

Ismar

Player
Player
Joined
Apr 29, 2022
Messages
84
Gledaj niksa ako cemo budemo realni na nasim jebenim tosterima graficke baguju nekima se nece sacuvati pov nekima se nece upaliti neki imaju po 30 fps kad upale pov
Upravo tako,Bez snimanja imam oko 70fps-a a kad upalim snimanje imam oko 35-40fps-a
 

niksa ocokuljic

Player
Player
Joined
Nov 21, 2022
Messages
329
Biggus Nibbus i Niksa Cokulic slusajte vi mene. Jebem ja vama mater. Dao Bog da vam djeca hodaju horizontalno i jebem vam svu familiju. Da Bog da se kruhom za veceru udavite. Majku vam jebem. Nksa jebo te onaj ko te krstio i jebem ti majku onu koja te tako odgojila da covjeka bez razloga objavis. Niksa imas li sestru ako imas jebemo je ja i kolega 100 puta majku ti salabajzersku jebem. Hvala na paznji lijep pozdrav!!!
HAHAHAHAHA
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom