Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16688
Players nickname
Philip DeYemming
Suspect ID
31207
Date of violation
Apr 13, 2023
Time of violation
0000
Proofs
https://streamable.com/7oqapl

arhusarjami

💦
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
403
andrija.png
 

bigguccisosa

Player
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
390
Ovo vam je tipican primer ljudi na grand :) Nije meni problem sta su oni reportali ovo ili reportali nasu porodicu, mi iskreno uzivsmo dok igramo, smejemo se i tako dalje ali imas likovi kako ovaj, i tu plus jos dosta njih koji ce da ti usere game.
Samo cu jedno da kazem, Lukase cuvaj si ledja zato sto znam koliko ti je krivo sto smk svi opet zajedno :)
 

bigguccisosa

Player
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
390
A i tek cete se iznenadit kad sklopim sve srnje za ovaj lik i za plus dosta njih iz hydre i odakle dolaze pola te nedozvoljeni stvari i tako dalje
pitate se zasto lik reporta? zasto su odjednom poceli ovako mass reportat?
Nisu bili zadovoljni zato sto su dosli iz hydra i mi ih nismo pustili da cituju :)
 

Djoksi Otrovni

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
593
A i tek cete se iznenadit kad sklopim sve srnje za ovaj lik i za plus dosta njih iz hydre i odakle dolaze pola te nedozvoljeni stvari i tako dalje
pitate se zasto lik reporta? zasto su odjednom poceli ovako mass reportat?
Nisu bili zadovoljni zato sto su dosli iz hydra i mi ih nismo pustili da cituju :)
Bilo bi lepo administracija kad bi proverila koliko autor ove zalbe ima naloga na grandu, palo bi jedno 6-7 naloga...
Jadan, jadniji, philip
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom