Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
38698
Players nickname
Dario Rodin
Suspect ID
18441, 19083
Date of violation
Apr 13, 2023
Time of violation
18:14
Proofs
https://youtu.be/1pSclwffhTQ

DarioRadio

Player
Player
Joined
May 8, 2021
Messages
92
Kontekst: FIB momci su tražili osobu po imenu Hadid na području tezgi. - Oni su meni prišli BEZ predstavljanja tko su i iz kojeg razloga traže moj pasoš. Ja nisam znao da su oni iz FIB-a jer nisam tada vidio oznaku na robi niti se oni nisu prestavili, te zbog tog razloga nisam ni htio pokazati nekoj random osobi pasoš bez razloga i samo zato jer ona mene pita za to. Kao što se vidi na POV-u na moja pitanja "tko su" i "zašto" nisu odgovorili i samo su me odvukli u auto bez ikakve sumnje da sam ja osoba koju traže.

Odveli su me u zatvor, pretražili i dali kaznu od $210,000 i 75 minuta SAMO zato što nisam htio pokazat svoj pasoš. Bez ikakvog problema su me mogli samo na tezgama zavezati i silom uzeti moj pasoš pa kad bi vidjeli da ja nisam osoba koju traže, jednostavno nastaviti potragu.

Ovo je čisti FailRP i power abuse zbog toga što se nisu predstavili niti dali razlog za prikaz pasoša, da su to napravili ja bih pokazao pasoš bez problema i momci bi nastavili RP.
 

Tobias Rieper CREW

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
I dovedite mi onu sisicu Stankovića da se pošaketamo 1vs1 nije smeo da izađe iz fibove stanice, sakrio se i krcka granule :) Stankoooovićuuu cavooo
 
Last edited:

DarioRadio

Player
Player
Joined
May 8, 2021
Messages
92
ovaj teo ahil u kojoj god org je pravi sranje
W56m2fv.png

🤣🤣🤣
 

Alex Hendrickson

Player
Player
Joined
Sep 21, 2022
Messages
338
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Molimo priložite dokaze o celoj situaciji, klip mora biti duzi od 1min.
  • Imate rok 8h da odgovorite.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom