Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
14991
Players nickname
Seba Kralj
Suspect ID
34289
Date of violation
Apr 14, 2023
Time of violation
10:59
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=vjppXK7ez8A

Seba_Kralj

Player
Player
Joined
Feb 4, 2022
Messages
73
brojali smo mu i non stop stajao blizu nas snajper skino kolegu i meni pancir i kada me je ubio nije nista brojao ja mu nisam imo potrebe brojati jer sam mu na pocetku brojao i dostaviti cu drugi deo snimak jer mi snima svakih 3minute pa sam moro na 2 puta stavit.evo drugi dio
 

Hendrix

.......
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
286
brojali smo mu i non stop stajao blizu nas snajper skino kolegu i meni pancir i kada me je ubio nije nista brojao ja mu nisam imo potrebe brojati jer sam mu na pocetku brojao i dostaviti cu drugi deo snimak jer mi snima svakih 3minute pa sam moro na 2 puta stavit.evo drugi dio
i ti mu brate brojis sa 20 metara,i jos mg
 

Mrkela

.
Leader of unofficial org
Joined
Nov 17, 2022
Messages
70
Nema sta ja tebi da brojim kad si me vec pucao
 

Mrkela

.
Leader of unofficial org
Joined
Nov 17, 2022
Messages
70
Postovana administracijo uzmite u obzir da igrac ID 34289 ima licnu biografiju.
  1. Zbog svog iskustva sa oružijem Sinisa može da se puca sa kriminalcima 1 na 2

  2. Sinisa ne prašta nikome, ne da na svoje ljude i ne traži više od jednog dobrog razloga kako bi nekog ubio.

    + u ovoj sitaciji igrac ID 34289 nije bio 1v2 nego 2v2 zbog svog kolege sa snajperom
 

Seba_Kralj

Player
Player
Joined
Feb 4, 2022
Messages
73
I sta ako je bio 2vs 1 snajperom ubija jer on ne broji pa sta da trcim za njim i da mu brojim onda je to bejtanje
 

Seba_Kralj

Player
Player
Joined
Feb 4, 2022
Messages
73
Imas da brojis jer ti nisi moje razloge posluso i dalje si stao na mjestu nise se udaljio i jos ti tvoj drug ubija sa snajperom bez da broji ako imas sta da kazes okaci pov i to je to ovo je cisti 6.15
 

Mrkela

.
Leader of unofficial org
Joined
Nov 17, 2022
Messages
70
Cuti npc leader
Pucao si prvi na mene , pa je moj zapucao na tebe , nema sta ja tebi da brojim kad si vec poceo da pucas
 

Seba_Kralj

Player
Player
Joined
Feb 4, 2022
Messages
73
Ja tebe nisam nitijednom upuco da sam ti skino niti helt a ti si ceko da tvoj kolega spusti nase heltove do kraja i dodes i ubijes bez brojanja i jos se nisi udaljio dok sam ti brojao, i molim administraciju da potraze ko je pucao u to vrijeme sa sanjperom i skino kolegu i meni skino pancir i helt
 

Mrkela

.
Leader of unofficial org
Joined
Nov 17, 2022
Messages
70
Bukvalno se na snimku vidi kako me pucas i ti i tvoj ker i jos jedan od vas daje info da mi je dao 70,i da cuje ti se ceo diskord tako da self report za mg
 

Nikola Falcone

Player
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
327
Nakon pregledavanja dokaza, odlučio sam ODBITI ovu žalbu!
  • Nedovoljno dokaza(nijedno pravilo nije prekrseno)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom