Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
11021
Players nickname
Igor Furlan
Suspect ID
0000
Date of violation
Apr 16, 2023
Time of violation
15:20
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=4hnRPzS2O-w

Milovan Ashford

Player
Player
Joined
Dec 26, 2021
Messages
347
Pa kad bi postavio POV od početka situacije kako ste me izgurali u "zelenu travu" bilo bi lepo, a drugo, ništa pogrešno nije urađeno, sve je po RPu, ali vi ga očigledno nemate
 

Furlan

Player
Player
Joined
Apr 8, 2023
Messages
102
Pa kad bi postavio POV od početka situacije kako ste me izgurali u "zelenu travu" bilo bi lepo, a drugo, ništa pogrešno nije urađeno, sve je po RPu, ali vi ga očigledno nemate
da da izgurali te u zelenu zonu💀
 

Furlan

Player
Player
Joined
Apr 8, 2023
Messages
102
Pa kad bi postavio POV od početka situacije kako ste me izgurali u "zelenu travu" bilo bi lepo, a drugo, ništa pogrešno nije urađeno, sve je po RPu, ali vi ga očigledno nemate
ne jer si ti reko "imaš 5 sekundi" nisi brojao 5 4 3 2 1 onda je neki 4 random lik upucao on nije brojao znači nije mi niko odborajo stoga je G.P 6.15 ne izvlači se sad
 

Sinner KS

Player
Player
Joined
Mar 12, 2023
Messages
210
Pa kad bi postavio POV od početka situacije kako ste me izgurali u "zelenu travu" bilo bi lepo, a drugo, ništa pogrešno nije urađeno, sve je po RPu, ali vi ga očigledno nemate
Brt bio sam tamo i vidjelo se da si sam pobjego i jos si se jedan bahatio na nas 15
 

Milovan Ashford

Player
Player
Joined
Dec 26, 2021
Messages
347
Ma nemaš celu situaciju, dvojica su samo pucali, drugo na tvom POVu se ne vidi da sam pobegao u zelenu zonu, tako da ono, kači mački o repu, žalba odbijena, aj z.
 

Leby White

EX FIB & GOV
Player
Joined
Aug 29, 2022
Messages
661
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.

  • Prilozite dokaze od pocetka RP situacije.
  • Imate rok 6h.
 

Milovan Ashford

Player
Player
Joined
Dec 26, 2021
Messages
347
Nije bez razloga ja mrzim policajce i htio sam te ubit da postoji manje policije
Hahahha dobar ti razlog, nema šta, ja te okačim, ti dobiješ za 6.15 jer ti to nije RP razlog da me ubiješ i sebi napraviš problem, ja završim u bolnici, izađem i nastavim dalje.
 

Furlan

Player
Player
Joined
Apr 8, 2023
Messages
102
Hahahha dobar ti razlog, nema šta, ja te okačim, ti dobiješ za 6.15 jer ti to nije RP razlog da me ubiješ i sebi napraviš problem, ja završim u bolnici, izađem i nastavim dalje.
Bravo po Role Playu kad umres ti se ničega ne sječaš jer u stvarnosti kad umreš umro si nisi zombi da ustanes ponovo iz mrtvih to je kao prvo kao drugo ja sam ti brojao 5 sekundi nisam ispalio ni jedan metak na tebe jer si pobjegao u zelenu travu vidi se da ne znaš pravila
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom