Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
37278
Players nickname
Gustavo Barbarossa
Suspect ID
33722 26243 20025
Date of violation
Apr 15, 2023
Time of violation
02:16
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=UqqF10AFK20

Gustavo Barbarossa

Player
Player
Joined
Feb 14, 2023
Messages
303

Postovanje, kao sto se vidi na POV iznad, dosao sam na pljacku bankomata, gde su me nepoznata lica ubila, nakon toga ona me dizu i robaju.Problematika je u tome sto ID 20025 i ID 26243 koji me robaju su zaposleni u NG gde ista ta lica imaju korumpiranu biografiju, na kojoj ne pise da mogu da robaju ljude van duznosti.Pored toga moj ID 37278 takodje ima korumpiranu biografiju, i po pravilniku korumpirani policajac ne sme da robba drugog korumpiranog policajca, sto je FailRP.

Igrac sa ID-em 33722 koji me robbuje u datoj situaciji je na main-u i radi robbanje sto je crime, dok mu je twink sa ID-em 41271 u State organizaciji NG takodje, na kome nema korumpiranu biografiju, sto bi trebalo da se vodi pod glumljenje loseg policajca bez odobrene biografije za istog, jer jedna osoba ne sme biti na main-u u state org a na twinku crime ili obrnuto.

Nakon mojih upozorenja da ne smeju to da rade da ce zavrsiti na gradskom, i nakon okoncanja RP situacije, ID 33722 mi se javlja na Discordu i ucenjuje me da ako ih okacim i skinem im biografiju, da ce oni okaciti moju organizaciju (SAHP), i nabiti nam warn, sto je jelte, Blackmailing.

Uprilogu ispod POV-a se na prvoj slici vidi aplikacija za admina od strane igraca 33722, na kojoj pise njegov ingame ID i njegov username na Discordu,
sto potvrdjuje da je lice na drugom linku zaista uradilo blackmailing, sto se tice trece, to je dokaz da mu je twink u NG-u
 

Cado

Player
Player
Joined
Jan 24, 2023
Messages
153
Pod broj 1 radite mg pod broj 2 fail rp pod broj 3 GP 6.15 radis ja sam ti se javio na diskrod da rijesimo ko ljudi mi smo ispali ljudi nismo vas kacili di ste molili i sad vi kacite i to nije bila ucjena nego istina nakon cega ste vi molili da izbrisemo nase povove i sad ti kacis
 

Gustavo Barbarossa

Player
Player
Joined
Feb 14, 2023
Messages
303
MG jesam napravio, i za to cu snositi posledice podjednako koliko i vi, ovde nikakav fail rp i gp 6.15 napravljen nije, niko vas ni za sta molio nije, cak naprotiv rekao sam vam da kacite sve sto imate, jer nista imali niste, posto mi nista prekrsili nismo, molio bih bez daljih komentarisanja na moju zalbu, hvala!
 

Cado

Player
Player
Joined
Jan 24, 2023
Messages
153
I nije bilo ucjenjivana jel znam da sahp ima 1 warn i da im taj 2 koju situaciju nisi stavio nebi dobro doso i zas bi ti njima skino bio a mi nismo znali da ne smiju i da ak im ti skines da cu ja kacit pov za sahp da dobiju warn i da se tebi skine bio jel si doso na auto cestu i kreno resetat bez brojanja na bez razloga
 

Stralle Vice

Player
Player
Joined
Apr 5, 2023
Messages
25
Stralle moze uci u bandu ili kriminalnu porodicu, saradjivati radi prikupljanja dokaza, ovo je dokaz da smem da robam i radim kriminalne aktivnosti van duznosti sa porodicom i ne smem da mgam nisam po rp mogao znati da ti imas bio, molim admina koji pregledava zalbu da procita sta sam napiso.
 

strahinjashady

Player
Player
Joined
Sep 22, 2022
Messages
427

Postovanje, kao sto se vidi na POV iznad, dosao sam na pljacku bankomata, gde su me nepoznata lica ubila, nakon toga ona me dizu i robaju.Problematika je u tome sto ID 20025 i ID 26243 koji me robaju su zaposleni u NG gde ista ta lica imaju korumpiranu biografiju, na kojoj ne pise da mogu da robaju ljude van duznosti.Pored toga moj ID 37278 takodje ima korumpiranu biografiju, i po pravilniku korumpirani policajac ne sme da robba drugog korumpiranog policajca, sto je FailRP.

Igrac sa ID-em 33722 koji me robbuje u datoj situaciji je na main-u i radi robbanje sto je crime, dok mu je twink sa ID-em 41271 u State organizaciji NG takodje, na kome nema korumpiranu biografiju, sto bi trebalo da se vodi pod glumljenje loseg policajca bez odobrene biografije za istog, jer jedna osoba ne sme biti na main-u u state org a na twinku crime ili obrnuto.

Nakon mojih upozorenja da ne smeju to da rade da ce zavrsiti na gradskom, i nakon okoncanja RP situacije, ID 33722 mi se javlja na Discordu i ucenjuje me da ako ih okacim i skinem im biografiju, da ce oni okaciti moju organizaciju (SAHP), i nabiti nam warn, sto je jelte, Blackmailing.

Uprilogu ispod POV-a se na prvoj slici vidi aplikacija za admina od strane igraca 33722, na kojoj pise njegov ingame ID i njegov username na Discordu,
sto potvrdjuje da je lice na drugom linku zaista uradilo blackmailing, sto se tice trece, to je dokaz da mu je twink u NG-u
Sme on kriminalac da bude, ne sme u geng da bude jer gang i state imaju veliku interakciju zbog skripte i evenata. Blackmail na discordu nije validan jer možeš samo da ga blokiras, da te je ucenjivao ig to bi već mogao da kacis, imaju biografije momci mogu da ti rade šta hoćeš jer po rp-u ne znas da su iz ng-a. Forum mafijanje prepustite staroj bagri
 

Tejtović

Marash
Player
Joined
Feb 19, 2023
Messages
18
Stralle moze uci u bandu ili kriminalnu porodicu, saradjivati radi prikupljanja dokaza, ovo je dokaz da smem da robam i radim kriminalne aktivnosti van duznosti sa porodicom i ne smem da mgam nisam po rp mogao znati da ti imas bio, molim admina koji pregledava zalbu da procita sta sam napiso.
HAHAHAHAHAHAHAHA NG DA RADI CASE FILE AHAHAHAHAH
 

Lacman Kurtzman

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
948
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Molimo priložite POV od početka pa do kraja situacije.
    Imate 12 sati da dostavite POV.
NAPOMENA: Svaki OFF-TOPIC na ovoj žalbi biti će kažnjen.
 

Lacman Kurtzman

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
948
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Greške nisu ispravljene u zadanom roku.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom