Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Mass Rulebreak/ Ballas Fail | 4375

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1986
Players nickname
Dado Mrkela
Suspect ID
4375
Date of violation
Jan 8, 2022
Time of violation
12:12
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=_1lsDxuWNCQ

dadomrkela

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
72
Dosli smo na Raid Porodice Djingos, niko se nije u 15min pojavio u krugu te nakon zavrsetka eventa magicno stoje 20 ballasa i par Bloodsa, sto po krovovima, sto na zemlji. Krecu nas pucati instant i posle razgovora sa njima doticni Freaky izgovara da je slucajno prolazio i video 10 ljudi kako se spawnaju sto POV demantuje.
 

Diablo Daytona

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
761
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Žalbu ostavljam Curatoru Ballas-a.
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
Geto je familijo ne znam sta glumis, pravilo nigde ne postoji. I nije random pucanje vec je geto imamo prava u getu da pucamo. Ne znam sta glumis i vi ste pucali. Nit smo mi ucestvovali u rejdu niti je nasa famolija. Samo ste se nasli u getu u to vreme. A ja da sanjam da li ste bili na raidu ili ne ne mogu niti me sanima . Niti boze daj. Jos i kad sam saznao rekao sam da te ne pljackaju dok nisi poceo da vredjas i da se bahatis Bilo je pucanje i pre toga i getu. Stvarno ne znam cemu ovo jos kazes MASS fail. Lame si.
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
Inace molio bih administraciju da zapazi BUg abuse na 1:05 gde prekida skok animacijom i ne prima dmg zbog toga.
 

dadomrkela

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
72
Nma sta da sanjas druze,pise ti lepo da je se odvija napad na porodicu a vi ste ste kao slucajno pojavili svih vas preko 10 i postavili se za pucanje, .. sve je to bas slucajno, . .ajde bre nismo deca,I nije Bug absue nego sam se hilao i istovremeno pao ,sto meni nikako nije islo u prilog da ne ostanem na zgradi, . . ako malo samo razmislis
 

ItsAlex

сука блять
Player
Joined
Aug 6, 2021
Messages
142
Pozdrav,kao prvo samo zelim da kazem da osoba koja je pricala sa vama nije freaky niti znam odakle vam da je to freaky, takodje ne znam sta je ovde fail ?
 

Suki Yuruzu

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
29
Geto je familijo ne znam sta glumis, pravilo nigde ne postoji. I nije random pucanje vec je geto imamo prava u getu da pucamo. Ne znam sta glumis i vi ste pucali. Nit smo mi ucestvovali u rejdu niti je nasa famolija. Samo ste se nasli u getu u to vreme. A ja da sanjam da li ste bili na raidu ili ne ne mogu niti me sanima . Niti boze daj. Jos i kad sam saznao rekao sam da te ne pljackaju dok nisi poceo da vredjas i da se bahatis Bilo je pucanje i pre toga i getu. Stvarno ne znam cemu ovo jos kazes MASS fail. Lame si.
Lepi, svi dobro znamo da kada prodješ pored kuće koja se pljačka piše da se kuća pljačka, druga stvar vas 20 Ballasa je čekalo baš tu u to vreme i na krovovima opkolili kuću koju smo pljačkali. Sledeće bitno je to da nijedan metak od strane nas nije ispaljen prvi što POV i dokazuje. Nemoj biti umišljen i ako bi mogao da sklopiš prosto proširenu rečenicu bilo bi lepo za čoveka od 25 godina. Hvala.
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
Ne znam sta umisljas. U getu sme da se puca u svako doba noci i dana. Kao sto sam rekao, porodica nije moja niti me zanima. Ja imam prava pucati u getu cim vas vidim. A nisam mogao znati ni ko napada ni boze daj. I da tvoji likovi su dole poceli pucati takodje. Tako da ne znam na sta se zalite sem ovaj bugabuse sto tvoj drug radi?? Nadji mi pravilo to i to po kom smo mi nesto prekrsili? Jel si ti OOC igrac kad stojis ispred mene u getu? Nisi. Jel stojis pored grafita? Stojis. Ne znam sta pokusavas i zelis. Jadno
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
6.23 Any kind of bug abuse is forbidden | BAN up to PERMANENT


1:05 na video-u. Hvala unapred
Prepusticu administraciji.
 

dadomrkela

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
72
Ne znam sta umisljas. U getu sme da se puca u svako doba noci i dana. Kao sto sam rekao, porodica nije moja niti me zanima. Ja imam prava pucati u getu cim vas vidim. A nisam mogao znati ni ko napada ni boze daj. I da tvoji likovi su dole poceli pucati takodje. Tako da ne znam na sta se zalite sem ovaj bugabuse sto tvoj drug radi?? Nadji mi pravilo to i to po kom smo mi nesto prekrsili? Jel si ti OOC igrac kad stojis ispred mene u getu? Nisi. Jel stojis pored grafita? Stojis. Ne znam sta pokusavas i zelis. Jadno
Dali si glup il ise pravis glup ?Ako bi ti skocio namerno medju 10-15 ljudi onda ja nema sta sa tobom da se raspravljam.A to sto sad znats da ste uradili fail pa se vadis na najmizernije stvari,. . mnogo je jadno,Zavrsavam svaku konverzaciju sa ovim postom i nadam se da ce administracija odreagovati kako i treba da odreaguje.
 

prcko86

Player
Player
Joined
Nov 13, 2021
Messages
16
Vidi Kayn prosto je pise da se odvia napad na kucu i nema tu dalje sta da se price sve ostalo su nebuloze sto pricas i to je to....
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
I dalje stoji cinjenica da smo mi u getu i da smo dosli iz predhodne pucnjave i da imam prava da ga pucam u getu on sight. Vi ako niste spremni za pucnjavu ne dolazite u geto. Sedite u grad ceo dan.
 

prcko86

Player
Player
Joined
Nov 13, 2021
Messages
16
I dalje stoji cinjenica da smo mi u getu i da smo dosli iz predhodne pucnjave i da imam prava da ga pucam u getu on sight. Vi ako niste spremni za pucnjavu ne dolazite u geto. Sedite u grad ceo dan.
Ti onda ne znas da citas lepi moj ako se odvia napad na kucu nema ti sta tu da stojis i da cekas i mojne mnogo da se pravis glup ;)
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
Ne zelim da idem off topic sa vama. Samo prepustite administraciji celu situaciju. A drug ti je sam sebe zakopao bug abuseom. Poz
 

Suki Yuruzu

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
29
Ne znam sta umisljas. U getu sme da se puca u svako doba noci i dana. Kao sto sam rekao, porodica nije moja niti me zanima. Ja imam prava pucati u getu cim vas vidim. A nisam mogao znati ni ko napada ni boze daj. I da tvoji likovi su dole poceli pucati takodje. Tako da ne znam na sta se zalite sem ovaj bugabuse sto tvoj drug radi?? Nadji mi pravilo to i to po kom smo mi nesto prekrsili? Jel si ti OOC igrac kad stojis ispred mene u getu? Nisi. Jel stojis pored grafita? Stojis. Ne znam sta pokusavas i zelis. Jadno
Jadno je to što ti pokušavaš da se izvučeš iz toliko lošeg položaja sa toliko glupim argumentom, misliš da je on sa namerom pojeo hranu i skočio sa krova u 20 Ballasa, ili je pojeo hranu jer je bio upucan nekoliko puta, te zatim slučajno pao sa zgrade. Za vreme koje sam proveo na serveru bio sam u mnogim organizacijama i bandama u Ghettu niko nikada nije uradio ovo što ste vi uradili što nazivate slučajnošcu, niti sam ikad video da se dve različite organizacije spoje u ovom slučaju Bloods i Ballas idu zajedno sa 20 Ballasa i 5 Bloods-a da farbaju grafite, i zajedno me robate u admin situaciji te me zatim i ubijate.. Smešan si mi jer mnogo uzdižeš sebe iz razgovora sa tobom zaključujem da nisi dovoljno bistar da vodimo dalju komunikaciju.
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
Druze nije on pojeo hranu hranu i skocio s krova vec uradio alt i 1 brzu animaciju da prekine skok i ne padne na zemlju sto se smatra bug abusom.
 

Zibizzareta Roberto

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
78
Geto je familijo ne znam sta glumis, pravilo nigde ne postoji. I nije random pucanje vec je geto imamo prava u getu da pucamo. Ne znam sta glumis i vi ste pucali. Nit smo mi ucestvovali u rejdu niti je nasa famolija. Samo ste se nasli u getu u to vreme. A ja da sanjam da li ste bili na raidu ili ne ne mogu niti me sanima . Niti boze daj. Jos i kad sam saznao rekao sam da te ne pljackaju dok nisi poceo da vredjas i da se bahatis Bilo je pucanje i pre toga i getu. Stvarno ne znam cemu ovo jos kazes MASS fail. Lame si.
Činjenica je da pokušavate se izvaditi iz sitacije da ne dobijete kaznu nekim mizarnim argumentima. Na POV-u ID 3782 na 00:35 isto slučajno u prolazu se popeo na terasu i puca sa terase pretpostavljam? Ne vidim ni jedan argument sa kojim možete da demantujete to da ste opkružili kuću vas 20 ballasa u timu sa bloodsima i čekali da se završi naš napad te otvorite paljbu. Na POV-u se isto čujem ja koji izgovaram da ne pucamo tako da svaki argument tvoj je suvišan. Takođe taj tvoj "Bug Abuse" je besmislen, pojedena je hrana pre pada sa zgrade, karakter je udario u susednu zgradu i animacija hrane je prekinuta animacijom udarca u zgradu. U toku pada zavrsila se animacija hrane i karakter je prekinuo svaku do tada odvijenu animaciju i stao na noge. To je to od mene.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom