Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Mass Rulebreak/ Ballas Fail | 4375

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1986
Players nickname
Dado Mrkela
Suspect ID
4375
Date of violation
Jan 8, 2022
Time of violation
12:12
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=_1lsDxuWNCQ

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
Jedino sto ja ovdje mogu zakljuciti je to da je ovaj sto je postavio snimak jako neprecizan...
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
Dali si glup il ise pravis glup ?Ako bi ti skocio namerno medju 10-15 ljudi onda ja nema sta sa tobom da se raspravljam.A to sto sad znats da ste uradili fail pa se vadis na najmizernije stvari,. . mnogo je jadno,Zavrsavam svaku konverzaciju sa ovim postom i nadam se da ce administracija odreagovati kako i treba da odreaguje.
Mislim da se pise Da li, a ne Dali kao i znas, a ne znats. Takodjer da napomenem izmedju zareza i prvog slova nakon zareza mora biti razmak. Nemoj da pricas ti coveku koji je zavrsio skolu i koji vise nema veze sa skolom o pravopisu ako ga ni ti ne znas. Hvala lijepa!
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
Vidi Kayn prosto je pise da se odvia napad na kucu i nema tu dalje sta da se price sve ostalo su nebuloze sto pricas i to je to....
Prva stvar, da je on gledao da li se odvija napad na kucu tako što piše, to bi bio MG od strane njega. On ne može znati ništa što njemu nije rečeno u RP situaciji.
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
Jadno je to što ti pokušavaš da se izvučeš iz toliko lošeg položaja sa toliko glupim argumentom, misliš da je on sa namerom pojeo hranu i skočio sa krova u 20 Ballasa, ili je pojeo hranu jer je bio upucan nekoliko puta, te zatim slučajno pao sa zgrade. Za vreme koje sam proveo na serveru bio sam u mnogim organizacijama i bandama u Ghettu niko nikada nije uradio ovo što ste vi uradili što nazivate slučajnošcu, niti sam ikad video da se dve različite organizacije spoje u ovom slučaju Bloods i Ballas idu zajedno sa 20 Ballasa i 5 Bloods-a da farbaju grafite, i zajedno me robate u admin situaciji te me zatim i ubijate.. Smešan si mi jer mnogo uzdižeš sebe iz razgovora sa tobom zaključujem da nisi dovoljno bistar da vodimo dalju komunikaciju.
Ako imas POV toga postavi na forum, ja ne znam o cemu ti pricas dok ne vidim dokaze...
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
A i jos jedna stvar, Mass MG radite sa strane time što pričate na Discordu, nemate Radio za porodicu?, Nisam ja kriv što ste POOR, nema šta da pričate preko "Discorda" Ako radite IG Radnju... Ili nećete da pričate ili ćete platiti Nivo 2 da pričate preko Radio.
 

Zibizzareta Roberto

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
78
A i jos jedna stvar, Mass MG radite sa strane time što pričate na Discordu, nemate Radio za porodicu?, Nisam ja kriv što ste POOR, nema šta da pričate preko "Discorda" Ako radite IG Radnju...
Ne znam kako ne pročitaš prvo šta si napisao pa onda postaviš, raspitaš se kod nekog da li to ima smisla što pišeš.
Napad na porodicu je OOC event čim odeš u drugu dimenziju, samim tim discord je dozvoljen. Ne znam zašto pokušavaš da omalovažavaš nekog, koja je svrha toga sem da ti samo noge vire iz Kaynove bulje i da dobijes neki novac..
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
I na snimku 2:30 Se jasno cuje kako je netko od vaših Rekao da ste uradili RK odnosno da ste isli da napadate iz osvete sto su oni vas napali. ( Suki )
 

prcko86

Player
Player
Joined
Nov 13, 2021
Messages
16
Ne buraz Sve što radite IG je IC radnja dok ne predjete na OOC stvari, odnosno da idete nazad u HQ pa tamo pricajte sta ocete
Jel pokusavas da budes zvezda granda sta pokusavas ovde reci nauci malo oc i ic hvala.
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
Ne znam kako ne pročitaš prvo šta si napisao pa onda postaviš, raspitaš se kod nekog da li to ima smisla što pišeš.
Napad na porodicu je OOC event čim odeš u drugu dimenziju, samim tim discord je dozvoljen. Ne znam zašto pokušavaš da omalovažavaš nekog, koja je svrha toga sem da ti samo noge vire iz Kaynove bulje i da dobijes neki novac..
Prva stvar je što sam do jučer bio u Ballasima i samovoljno sam izasao, ne znam ko se kome tu uvlači u bulju time što si otisao do Jacka Cartera i govorio mu molim te pusti me u Bloodse...
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
Ne znam kako ne pročitaš prvo šta si napisao pa onda postaviš, raspitaš se kod nekog da li to ima smisla što pišeš.
Napad na porodicu je OOC event čim odeš u drugu dimenziju, samim tim discord je dozvoljen. Ne znam zašto pokušavaš da omalovažavaš nekog, koja je svrha toga sem da ti samo noge vire iz Kaynove bulje i da dobijes neki novac..
Ali dobro kako ti kažeš. Neću da se upletam u to, nego samo gledam vaše greške.
Sami sebe stavljate i za MG i za RK i za BA
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
Jeo je i hranu i svakako je cancel animation i uradio je da ne bi pao ali ne zelim da se ponavljam niti da idem off topic. Pusticu admine da odlucim kao sto sam rekao sa vama nema rasprave. Ja ceo dan mogu ako zelim sa svojim gengom da stojim u geto i pucam sve sto hoda. Moj izbor. ;)
 

prcko86

Player
Player
Joined
Nov 13, 2021
Messages
16
Jeo je i hranu i svakako je cancel animation i uradio je da ne bi pao ali ne zelim da se ponavljam niti da idem off topic. Pusticu admine da odlucim kao sto sam rekao sa vama nema rasprave. Ja ceo dan mogu ako zelim sa svojim gengom da stojim u geto i pucam sve sto hoda. Moj izbor. ;)
Upravo si sam reko sto znaci da i ako se odvia napad na kucu sto je oc ti kreces da pucas zanimljivo ... gde i imas pravilo 2.32 5 minuta prije zauzimanja, svi sudionici se smatraju OOC igračima
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
Al bez zezancije ja sam samo skonto da ovaj sto puca neprecizan je
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom