Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
23765
Players nickname
Darko Wolf
Suspect ID
0000
Date of violation
Apr 18, 2023
Time of violation
19:10
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=wefZ1U4pnUQ

Darko Siciliano

Player
Player
Joined
May 5, 2022
Messages
61
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Ceka se POV ID-a 38572.
  • Imate rok 24h.
POV treba da dostavi onaj sto me pucao sa krova kroz zid pravo od mene ne ovaj sto me ubio ... Ovaj sto me ubio je bio na krovu desno od mene ...
 

Kenox

⚜️
Player
Joined
Aug 27, 2022
Messages
474
POV treba da dostavi onaj sto me pucao sa krova kroz zid pravo od mene ne ovaj sto me ubio ... Ovaj sto me ubio je bio na krovu desno od mene ...
Nisi svestan koliko si glup , kada okacis nekog za Possible Cheat i napises ID 0000 , admini gledaju u logovima ko te ubio i traze pov a ne ko te pucao + kako oni da vide ko je tebe hitao sa tog krova kroz zid ( d-sync ) kad se ne vidi ni ID . Fucking Npcs ...
 
Last edited:

Darko Siciliano

Player
Player
Joined
May 5, 2022
Messages
61
Nisi svestan koliko si glup , kada okacis nekog za Possible Cheat i napises ID 0000 , admini gledaju u logovima ko te ubio i traze pov a ne ko te pucao + kako oni da vide ko je tebe hitao sa tog krova kroz zid ( d-sync ) kad se ne vidi ni ID . Fuckings Npcs ...
Sve može da se vidi ... Opusti se i uživaj ... Samo se nadam da nisi ti taj što pucao sa krova kroz zid 🤣 Volim čitere i rado ih se sećam 🤣
 

Kenox

⚜️
Player
Joined
Aug 27, 2022
Messages
474
Sve može da se vidi ... Opusti se i uživaj ... Samo se nadam da nisi ti taj što pucao sa krova kroz zid 🤣 Volim čitere i rado ih se sećam 🤣
Zalba ce ti biti prihvacena i dobit ce ban onaj ko te ubio ako ne dostavi pov + Shuxna je u top 10 a kad smo bili izvan top 10 , decu smo vam pravili ( samo musku ) .
 

Darko Siciliano

Player
Player
Joined
May 5, 2022
Messages
61
Zalba ce ti biti prihvacena i dobit ce ban onaj ko te ubio ako ne dostavi pov + Shuxna je u top 10 a kad smo bili izvan top 10 , decu smo vam pravili ( samo musku ) .
Shuxna on top ... Daj bože uvet takvu decu da pravite ... Zlatna dečica da budu kao ova moja .... Što se sekiraš toliko kada nisi ti u pitanju ...
 

cone beli

Player
Player
Joined
Jul 14, 2022
Messages
117
Alaaa si ti decko prso pa kako da vide ko te je hitao leba ti… bolesnik
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,060
Odbijeno

Igrac za kojeg ste okacili Possible cheat kazete da nije ovaj sto vas je ubio samim time nemamo mogucnost da znamo kome da zatrazimo POV jer se na vasem POV-u ne vidi ID igraca koji vas puca .​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom