Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
3306
Players nickname
Mihailo Dior
Suspect ID
660
Date of violation
Jan 8, 2022
Time of violation
18:05
Proofs
https://youtu.be/DSNTjiU6vKE

Harun154

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
20
Ne znam po cemu pg radio si ti mg isto citavo vrijeme jos si prije pocetka snimka vristao u mikrofon
 

Miki

Player
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
519
Ne znam po cemu pg radio si ti mg isto citavo vrijeme jos si prije pocetka snimka vristao u mikrofon
Nisam nikada vristao u mikrofon,to sto pokusavas da lazes ne razumem ali u redu. Ako vec ne znas Pg ti je nesto sto ne mozes uraditi u stvarnom zivotu a ti si pricao dok si mrtav, i zelim objasnjenje kako sam ja to mg-o.
 

Miki

Player
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
519
I takodje snimam ceo dan tako da mogu i da postavim dok si prolazio svojim motorom kroz HQ i da dokazem da nisam vristao.
 

Harun154

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
20
Dosao sam u hq da pricam sa bingijem te me neko od vas krece udarati bez razloga izlazim iz hq te m
e pucas ja ne namjerno ulazim i ubijas me opsujem ti familicju ic isto kao sto sam rekao nabijem vas na kurac ne znam jel se nije culo dobro rekao sam stavi na forum slobodno za to ulazenje u hq psovanje je bilo ic kad sam krenuo izaci iz hq i kada sam umro
 

Harun154

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
20
Ovo je samo lta pg nije jel sam bio ranjen prvih 5 sekundi i mogao sam pricati a vridjanje je bilo tvog karaktera a ne oc
 

Miki

Player
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
519
Dosao sam u hq da pricam sa bingijem te me neko od vas krece udarati bez razloga izlazim iz hq te m
e pucas ja ne namjerno ulazim i ubijas me opsujem ti familicju ic isto kao sto sam rekao nabijem vas na kurac ne znam jel se nije culo dobro rekao sam stavi na forum slobodno za to ulazenje u hq psovanje je bilo ic kad sam krenuo izaci iz hq i kada sam umro
Pucam te jer si izasao u geto zonu, a mg je jer si spomenuo forum.
 

Harun154

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
20
Dosao sam da pitam za posao mogli ste mi reci izadji iz hq a ne da me udarate i pucate ja nemam nikakve veze sa onim fenixom ili filipom prije smo se druzili a vi ste mene otjerali zbog njega trebali ste sacekati da vam kazem
 

Harun154

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
20
Ti ako smatras da je psovanje bilo OC Ja ti se izvinjavam ali je bilo IC
 

Harun154

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
20
Ne objasnjavam znam da cu dobiti demorgen svakako ali tebi govorim neke stvari
 

Andra Obama

Ovlašćen prodavac kada
Player
Joined
Oct 16, 2021
Messages
347
Nakon pregleda dokaza odlucio sam prihvatiti ovu zalbu.​
  • ID 660 ce dobiti kaznu za vredjanje familije, OOC vredjanje.​
  • ID 13603 i 3306 ce dobiti kaznu za krsenje geto pravila 1.12​
Zatvoreno.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom