Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
12964
Players nickname
Anchy Nyokosuzi
Suspect ID
20941
Date of violation
Apr 20, 2023
Time of violation
04:47
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=LqN3Csd8QYI

Sake Sakic

Player
Player
Joined
Jan 31, 2022
Messages
208
Jedne večeri, dok sam igrao svoju najdražu videoigru, primijetio sam neobičan niz događaja. U igri sam kontrolirao lika koji je ušao u virtualnu stvarnost, a zatim se probudio u stvarnom svijetu - a opet se vratio u igru. Čini se da su granice između stvarnosti i virtualne stvarnosti počele se miješati, a ja sam bio zarobljen u beskonačnoj petlji. Shvatio sam da sam bio dio neke vrste eksperimenta i da su me možda koristili kao testnog subjekta za razvoj nove tehnologije povezivanja mozga s računalom. Nakon nekog vremena, uspio sam se izvući iz te petlje i vratiti u stvarni svijet, gdje sam shvatio da je sve bilo dio moje vlastite mašte.
 

Haubica

Player
Player
Joined
Dec 11, 2021
Messages
119
Jedne večeri, dok sam igrao svoju najdražu videoigru, primijetio sam neobičan niz događaja. U igri sam kontrolirao lika koji je ušao u virtualnu stvarnost, a zatim se probudio u stvarnom svijetu - a opet se vratio u igru. Čini se da su granice između stvarnosti i virtualne stvarnosti počele se miješati, a ja sam bio zarobljen u beskonačnoj petlji. Shvatio sam da sam bio dio neke vrste eksperimenta i da su me možda koristili kao testnog subjekta za razvoj nove tehnologije povezivanja mozga s računalom. Nakon nekog vremena, uspio sam se izvući iz te petlje i vratiti u stvarni svijet, gdje sam shvatio da je sve bilo dio moje vlastite mašte.
Kolega ovo me je stvarno podstaklo da u zivotu bezim od virtuelne stvarnosti i da se budim pod punom snagom sunca, potom sam shvatio da izbegavam svoju vlastitu mastu.
 

Haubica

Player
Player
Joined
Dec 11, 2021
Messages
119
Jedne večeri, dok sam igrao svoju najdražu videoigru, primijetio sam neobičan niz događaja. U igri sam kontrolirao lika koji je ušao u virtualnu stvarnost, a zatim se probudio u stvarnom svijetu - a opet se vratio u igru. Čini se da su granice između stvarnosti i virtualne stvarnosti počele se miješati, a ja sam bio zarobljen u beskonačnoj petlji. Shvatio sam da sam bio dio neke vrste eksperimenta i da su me možda koristili kao testnog subjekta za razvoj nove tehnologije povezivanja mozga s računalom. Nakon nekog vremena, uspio sam se izvući iz te petlje i vratiti u stvarni svijet, gdje sam shvatio da je sve bilo dio moje vlastite mašte.
Jedno vece dok sam trenirao moj omiljeni sport zvani dzepni bilijar, dosta vas zna da sam prvak u tom sportu vec dugi niz godina, dok citam ovu zalbu shvatio sam da sam jednostavno rodjen za taj deo sporta jer sam otvorio nove vidike oko mene, i zapazio ljude u matrixu gde pokusavaju izaci iz njega, ali kao sto je moj kolega naveo gore svi ste deo beskonačej petlje.
 

Vito Lee

Player
Player
Joined
Jul 4, 2022
Messages
95
Prvo ti ventovi su busni a drugo ljudi se pre lagano dsync-aju iza tih ventova ja neznam šta ti je tu cudno Al ok neka
 

Savke Whiite

Player
Player
Joined
Aug 29, 2022
Messages
171
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 20941 dobit će kaznu za P.D 1.7
  • Svi učesnici svih događaja iz svih sfera moraju snimiti POV i održati ga u roku od 48 sati
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom