Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected G.P 1.1 | Minolina Ashford (Zadnja šansa)

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
3133
Players nickname
Vaske falconee
Administrators nickname
Minolina Ashford
Date
Apr 21, 2023
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/364516/

Vaske falconee

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
56
Poštovani Mujo ili Abraham, pišem ovo uželji da rešimo ovaj problem koj sam napravio. Već predpostavljam da neću dobiti unban ali bih vas lepo zamolio da razmislite. Neželim da ovo liči na neki spam ili da vredjam nekog ali smatram da bi mogao da dobijem zadjnju šansu nakon odbijanja ove žalbe (Rejected - G.P 1.1 | Minolina Ashford) poštovani mujo mi je odbio sa dobrim razlogom. Ja stvarno ne znam kako sam zaboravio da se javim muji ali sam imao tehničke probleme (kada udjem u Grand nevidim ništa non stop mi kreša niti mogu šta da radim) znajući da će mi moj stan isteći. Ja sam odlučio da se obratim svom drugu za pomoc otišao sam kod njega kući i pitao ga da se ulogujem sa njegovog PC on mi je dopustio. Svatam da sam time opet prekršio pravilo i svatam da sam zbog glupih 500K dobio ban jer sam tada minimalno igrao zbog privatinh obaveza. Prošlo je od tada godinu dana skoro i nijednom više nisam prekršio pravilo plus sam se aktivirao igrajući sa mojim prijateljima Grand-RolePlay. Volim da igram ovaj server maltene je jedini za koj znam ima dosta stvari koje me privlače taman sam postavio bio prijavu za Guvernera u nadi da ću moći da se oprobam u poziciji lidera. Budući da sam imao velike planove i stvarno sam teo da se trudim oko vlade ali sada znam da je za to nemoguće, a dosta sam teo da unapredim RP sebi i svojim prijateljima. Ovim putem vas molim ako postoji bilo kakva šansa da dobijem ponovo unban ovo se stvarno neće više nikad dogoditi. Slobodno obiršite sav novac i imovinu mene to nezanima samo oću samo da igram i da postanem guverner, to mi je bio najveći san koji sam imao od kad sam se prvi put zaposlio u state i znao sam odma da oću jednog dana biti guverner Los Santosa. Hvala na čitanju nadam se da će te mi dati posledjnu šansu, a ako mi je date imate moje obećanje da se ovo neće nikada više ponoviti jer ponavljam samo hoću da igram i da se družim sa ljudima. Zar napočetku nije pojenta RP-a da se družimo i uživamo u igranju. Srdačan pozdrav i srećno.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom