Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
4840
Players nickname
Urke_Stojkovic
Suspect ID
4375
Date of violation
Jan 9, 2022
Time of violation
0000
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Jp64Kw_4-LA

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
POV je presnimljen jer je autor snimka ukinuo ovaj video zbog svoje "privatnosti". Nije moj POV, ali smatram da ova vrsta zalbe ne treba da bude odbijena zbog toga, u pitanju je toksicnost. Ovo se desilo 7.1. u 2:50h, ovo postavljam 9.1 u 1:36h (nije proslo 48h).

 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
Kada sam rekao da ste dobili disband zbog mene. Mislio sam da sam vam dao 3 warninga jer ne znate pravila niti kako da vodite.
20 dana sam vas kulirao i nisam hteo da reportam ali ste postali previse toksicni i onda sam vas reportovao za sve sto krsite? Ne vidim nikakav problem u tome. Dobio si sta si zasluzio svojim ponasanjem i time sto si toksican
Na ovoj se slici vidi da sam ja hteo da resavam IC ali da od toga nema nista i da si ti pretio da ces 1000 zalbe na nas da okacis i da ce jedna biti prihvacena. Ne znam ko je toksican?

 

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Kada sam rekao da ste dobili disband zbog mene. Mislio sam da sam vam dao 3 warninga jer ne znate pravila niti kako da vodite.
20 dana sam vas kulirao i nisam hteo da reportam ali ste postali previse toksicni i onda sam vas reportovao za sve sto krsite? Ne vidim nikakav problem u tome. Dobio si sta si zasluzio svojim ponasanjem i time sto si toksican
Na ovoj se slici vidi da sam ja hteo da resavam IC ali da od toga nema nista i da si ti pretio da ces 1000 zalbe na nas da okacis i da ce jedna biti prihvacena. Ne znam ko je toksican?

Gde su te silne zalbe sto sam ti govorio? To se sve odigralo dok sam vodio FIB i te poruke su od 31.12. i ne mogu se uzeti kao validan dokaz, mada iako se uzme kao validan dokaz, barem cemo obojica biti sankcionisani i manje toksicnih ljudi poput "nas" da mozemo "pustiti" druge da igraju. Moja poruka koju sam uputio tebi preko diskorda jasno glasi da ako pokusate da vi nama nabijete disband, bice obostrano. Ova vrste zalbe ne moze tek tako da se zakljuca jer vlasnik PoV-a nije postavio licno zalbu. Mi smo na vas kacili zalbe zbog Fail-a, ne zbog kompleksa kao sto ih 99% vas ima kada neko napravi dobru organizaciju. Jedno srce za tebe.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Gde su te silne zalbe sto sam ti govorio? To se sve odigralo dok sam vodio FIB i te poruke su od 31.12. i ne mogu se uzeti kao validan dokaz, mada iako se uzme kao validan dokaz, barem cemo obojica biti sankcionisani i manje toksicnih ljudi poput "nas" da mozemo "pustiti" druge da igraju. Moja poruka koju sam uputio tebi preko diskorda jasno glasi da ako pokusate da vi nama nabijete disband, bice obostrano. Ova vrste zalbe ne moze tek tako da se zakljuca jer vlasnik PoV-a nije postavio licno zalbu. Mi smo na vas kacili zalbe zbog Fail-a, ne zbog kompleksa kao sto ih 99% vas ima kada neko napravi dobru organizaciju. Jedno srce za tebe.
Ti bi lepi moj onda trebao pola servera da reportaš za isto "toxično mišljenje" za tebe i mister stepanića.😂😂
 

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Ne mozes poreci snimak koji je prilozen. Sama administracija (Abraham/Mujo) na ovu zalbu treba da donesu ispravnu odluku.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Ne mozes poreci snimak koji je prilozen. Sama administracija (Abraham/Mujo) na ovu zalbu treba da donesu ispravnu odluku.
Ne možeš ni poreći pravilo koje je napisano tako da ne možeš koristiti tuđi POV već samo sopstveni.
 

Stepanic

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
81
Evo ga, mr stepanićev kompleks se javlja na dužnost.😂
Lepi, trajali ste 7 dana tako da ne znam o čemu mi pričamo ovde.. Urketov fib i tvoj zajedno 10 ipo dana trajali🤣🤣
Kaze drukara Kimara o kompleksima hahaahahaha.
Dovoljno sto places i dolazis u fib da drkuas sam ehhh 😂😂😂
Jos da ti znas matematiku neku pa da izracunas koliko su trajale fakcije hahahahaahah
 

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Evo ga, mr stepanićev kompleks se javlja na dužnost.😂
Lepi, trajali ste 7 dana tako da ne znam o čemu mi pričamo ovde.. Urketov fib i tvoj zajedno 10 ipo dana trajali🤣🤣
Druze, ono sto smo mi uradili za nas mandat, ponavljam, niko nije ni prisao tadasnjem FIB-u. Kada neko napravi jaku organizaciju, svi jurite disband. Svi ste vi dvolicno, gospodo.
 

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Ne možeš ni poreći pravilo koje je napisano tako da ne možeš koristiti tuđi POV već samo sopstveni.
Ni ti ne mozes da poreknes da si mi se ulizivao, pa nikom nista. Bicu kulturan sto se tice recnika, ne znam zasto se mesas? Ne zelim vise da obojici pridajem znacaj. Svako dobro i neka administracija odluci.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Ni ti ne mozes da poreknes da si mi se ulizivao, pa nikom nista. Bicu kulturan sto se tice recnika, ne znam zasto se mesas? Ne zelim vise da obojici pridajem znacaj. Svako dobro i neka administracija odluci.
Ko je došao dok smo držali Families u HQ i molio da istog ubacim? Koja dvojica? Ko je opet nakon šut karte došao u Vagose da ga ubacimo? Tebra molio bih bez lažnih pričica, nije mesto za takve stvarčice.😂
 

Andra Obama

Ovlašćen prodavac kada
Player
Joined
Oct 16, 2021
Messages
347
Nakon pregleda dokaza odlucio sam odbiti ovu zalbu.​
  • Žalbu podnosi osoba koja nije povezana sa situacijom. POV mora biti licno objavljen od strane Vas.​
Zatvoreno.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom