Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
38007
Players nickname
Shang_Tsung
Suspect ID
13448
Date of violation
Apr 21, 2023
Time of violation
23:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=vTOVb7QwOKo

Kai_Hasebe

Player
Player
Joined
Jan 22, 2023
Messages
37
Mislim da nema potrebe za vrijedjanjem ako sam vec krenuo da bjezim nakon prvog pucnja
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zakljuciti ovu zalbu.

- Video/POV je privatan

Imate 12 sati da ispravite greske
 

Hasadin Mehmedovic

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
37
ispravljeno
Hahahahagagagagaga meni je ovo smešno.. Moj mic je užasan a ja ne znam koja sam pravila ovde prekršio jer sam ti par puta rekao mrs mrs majmune a to sam rekao jer sam ti brojao 5 sekundi i ti si stojao mrtav hladan bez straha za svoj život… A i ne znam šta ti znaci ovo sto si okačio jer i da dobijem ban ti ništa nećeš dobiti a ja ću dobiti un ban za par dana.. Ne znam šta si postigao sli okej mi nismo dužni da govorimo ko je koje pravilo prekršio za to su zaduženi poštovani administratori…
 

Kai_Hasebe

Player
Player
Joined
Jan 22, 2023
Messages
37
Kao prvo zašto bi uopšte počeo brojat 5 sekundi bolničaru i to koji još uz to već bježi sa mjesta događaja.
Kao drugo to "mrš majmune jedan, majmunčino i na kraju pi*ko jedna", kada bih ja slušao na svakoj intervenciji, pokušaj zamislit kako bi meni onda igra izgledala. Dakle slušao bih takve stvari svakih 2 - 3 minute, par sati, koliko radim intervencije.
 

Hasadin Mehmedovic

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
37
Kao prvo zašto bi uopće počeo brojati 5 sekundi bolničaru i to koji još uz to već bježi sa mjesta događaja.
Kao drugo to "mrš majmune jedan, majmunčino i na kraju pi*ko jedna", kada bih ja slušao na svakoj intervenciji, pokušaj zamisliti kako bi meni onda igra izgledala. Dakle slušao bih takve stvari svakih 2 - 3 minute, par sati, koliko radim intervencije.
Po Role play-u ti si bolničar i ti si odgovoran na početku posla kao bolničar da budeš spreman na svakojake pacijente(po rp-u), Brojao sam 5 sekundi jer sam bio pod adrenalinom jer sam se bojao policije jer smo moji drugari i ja uradili krivično delo… A ti po rp-u si trebao da me pitas da li mi treba pomoć jer sam bio pod pritiskom anksioznosti.. A posto si video da imam pušku i potresen sam i brojim 5 sec onda si trebao da pobegneš, a ne da gledaš.. Ponoviću biti bolničar je jako stresan posao i treba imati hrabrosti i strpljenja za takve ljude… Recicu ti još jedan put ovde nismo mi da gledamo ko je šta prekršio već admini i prepusti njima da donesu glavnu odluku..
 

Kai_Hasebe

Player
Player
Joined
Jan 22, 2023
Messages
37
Po Role play-u ti si bolničar i ti si odgovoran na početku posla kao bolničar da budeš spreman na svakojake pacijente(po rp-u), Brojao sam 5 sekundi jer sam bio pod adrenalinom jer sam se bojao policije jer smo moji drugari i ja uradili krivično delo… A ti po rp-u si trebao da me pitas da li mi treba pomoć jer sam bio pod pritiskom anksioznosti.. A posto si video da imam pušku i potresen sam i brojim 5 sec onda si trebao da pobegneš, a ne da gledaš.. Ponoviću biti bolničar je jako stresan posao i treba imati hrabrosti i strpljenja za takve ljude… Recicu ti još jedan put ovde nismo mi da gledamo ko je šta prekršio već admini i prepusti njima da donesu glavnu odluku..
Ništa ja po rpu tebe ne pitam kad čujem pucnjeve oružja ja bježim instant.
Pa prepustimo, sam si počeo da raspravljaš
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
Nakon pregleda dokaza, odlucio sam Prihvatiti ovu zalbu.

- Igrac ID:13448 dobice kaznu za Generalno Pravilo 6.12

- Nije dozvoljeno ne prikladno ponasanje prema pripadnicima EMS-a
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom