Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
18441
Players nickname
Teo Ahil
Suspect ID
11502
Date of violation
Apr 21, 2023
Time of violation
0000
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=CERroAK1Xck&list=RDQzzjbGVzhPE&index=3

Teo Elkhabib

Fire Feeding 🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
807
hhhaahahahahhah sta pricas ti izroko te ko nista
Lepo j to sve samo sto metak ide pored auta :D a ne u mene.To sto pola vas se pucate sa jebenim hitboxom jer ovako ne mozete nego morate da cheatujete jer ovako ne znate tastaturu i mis u ruke da drzite
 

Vukasin Brmbibaba

Player
Player
Joined
Feb 22, 2022
Messages
49
Prva stvar naucite obojica da pricate. Posetite logopeda ako vam je problem ja cu da platim posto vidim da ste jadni i vrv muda lizete svima za pare. Drugo kome ces ti da jebes mater kad ne umes lepo ni da pricas. Picku bi ti sastavio sa zemljom u roku od 3 sekunde za takvo smrdljivo ponasanje. Imas 300kg igras igrice i ne umes ni da pricas kako treba. Slobodno me pozovi kad god uvek cu da da dodjem i da izotvaram i kevu i caleta. Bojan ti je picku polupao pa mozes samo i da places picketino mala smrdljiva do juce si mu lizao muda. Onda imam jedno pitanje koliko ces da mi platis da kevi raznesem pickicu smrdljivu uvenulu? Ako neces da mi platis nema veze svjdn cu za dzabe da joj oduzmem mogucnost da hoda. Je l hoces i ti da osetis kako je to kada te mojom velikom masnom kurcinom po glavi opalim? Vidim da si zeljan mnogo. e da i okupajte seeee i okupajte seeeeee .i. .i. .i. .i. .i. .i.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom