Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected POV Request La Kimera | 27116,376,22323,11434

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1088
Players nickname
Daniel Daco
Suspect ID
0000
Date of violation
Apr 22, 2023
Time of violation
01:05
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=zxmGwUlfMqs

Elvis_03

It's all about the money 💸
Player
Joined
Feb 28, 2022
Messages
144
Nisam hteo da ulazim u raspravu ali vidim da moram,hteo sam da vas pitam je l vam krivo picke jedne raspale sto ste popadali u prve dve minute biza.nemojte da brinete imamo pov picke jedne.LJUDSKE GNJIDE!!!
 
Last edited:

Dragan Gagy

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
376
Nisam hteo da ulazim u raspravu ali vidim da moram,hteo sam da vas pitam je l vam krivo picke jedne raspale sto ste popadali u prve dve minute biza.nemojte da brinete imamo pov picke jedne.LJUDSKE GNJIDE!!!
A po cemu su ljudi gdnjite sto traze pov? Kralju ocigledno nisi prestao jos tutu vozati
 

Gvozden Gvozdenov

Player
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
148
ma nema tu rasprave pise lepo da se pov sa svakog takvog eventa mora drzati 48h sto znaci da ja mogu traziti pov za bilo sta neko me ubije 1v1 ja kazem hocu pov da vidim cisto iz dosade ali ja pravo na to imam isto tako i taj sto me pobedio ima pravo traziti pov a i on i ja ga moramo imati :D mene iskreno smara to snimanje i zato nikad na takvom eventu bio nisam da nebi imao ovakav problem.
 

lovro je gazda

napusi se kurcine
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
135
Ovakav debilizam jos nisam video admin ne moze nista zato sto se u povu ne vidi da su ljudi u hangaru pre pocetka eventa tako da povuci zalbu i ne blamiraj se i medjutim je bio duble tap
zbog ovakvih poput tebe sto komentiraju na svaki kurac sve propada idi nazad u rupu iz koje si izaso jebem ti sve balavo kome ti pricas da se ne blamira
 

Minolina Ashford

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
1,608
Zalba se odbija !
Nedovoljno dokaza !

1. To nije jedini ulaz gdje se moze uci na taj event.
2. Dostavili ste POV koji pocinje u 1:05 i mi ne mozemo vidjeti koliko je sekundi proslo, za te bodove sto pricate
3. Vi dok ste dosli sa tog ulaza do hangara, oni su mogli bar 2x doci npr sa strane kamenoloma(imate iza hangara)
4. Nije nista sumnjivo na ovom POVu da Vas je ubio 'sus', jer ste izletjeli na njih 10.
5. Nigdje na POVu ne vidim kako ste prije pocetka eventa kraj njih da bi se vidjelo da su na pocetku se nalazili u krugu i
6. Na POVu se vidi samo jedan ID, a Vi se zalite na porodicu.

 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom