Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16022
Players nickname
Nodi Vercetti
Suspect ID
0000
Date of violation
Apr 24, 2023
Time of violation
1:40
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=VFjux83Kwwg

Milovan Ashford

Player
Player
Joined
Dec 26, 2021
Messages
347
To je govorna mana! Vidi se koliko znaš! R dosta osoba nezna izgovoriti zbog jezika jer koža što drži jezik je dosta kraća od ostali ljudi i jezik nema tu mogućnost da radi kako bi trebao. I da to je govorna mana u 99% slučajeva čak i u njegovom! Molim administracije da ismejavanje govora da se kazni

Bravo evo vidite poštovana administracije!
Tu manu imam i ja koji sam u istoj familiji Vercetti, zamolio bih svoju familiju pošto ne mogu preko discorda i ovako da vam kažem da ih ne čačkate i kačite za svaku sitnicu, napisaću ovde: NE KAČITE SE VIŠE SA OVOM FAMILIJOM, IGRAJTE IGRICU inače nećete me videti više. Toliko od mene. Zamolio bih kuratore neformalnih da svaku sledeću prijavu na familiju CosaNosra odbiju jer je ovo presmešno više.
 

Te1caa

PG enjoyer
Player
Joined
Jun 14, 2022
Messages
280
Tu manu imam i ja koji sam u istoj familiji Vercetti, zamolio bih svoju familiju pošto ne mogu preko discorda i ovako da vam kažem da ih ne čačkate i kačite za svaku sitnicu, napisaću ovde: NE KAČITE SE VIŠE SA OVOM FAMILIJOM, IGRAJTE IGRICU inače nećete me videti više. Toliko od mene. Zamolio bih kuratore neformalnih da svaku sledeću prijavu na familiju CosaNosra odbiju jer je ovo presmešno više.
mi smo poceli dw ih kacimo nakon sto su ini nas poceli za svaku glupost koje nismo ni uradili.Da oni salju 2 debila da nas rdm kod kuce da pustim necu.Kad oni povuku zalbu povucicemo i mi
 

MicaAlcapone

Player
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
169
mi smo poceli dw ih kacimo nakon sto su ini nas poceli za svaku glupost koje nismo ni uradili.Da oni salju 2 debila da nas rdm kod kuce da pustim necu.Kad oni povuku zalbu povucicemo i mi
Prvo laganje ak lazes lazi kako treba. Pod 1 Kako je moguce da neko objavi pov ako ti nisi na njemu? "Citiram Za svaku glupost koje nismo ni uradili" A drugo nasi te rdm imas li dokaz od vasih 6 il 7 videa samo je bio 1 video i to se ne ponavlja jer mi je Kurator objasnio da nema samoodbrane inace u gradu! I to se vise ne povalja tako da kazi nesto validno nemoj lazi da pricas jer ne slaze se po djelima i tvoja prica ili nisi u skladu s razmisljanjem ili jednostavno ne gledas sta pises. Toliko od mene uzivajte!
 

Mateo Dior

Blocked
Blocked
Joined
Mar 5, 2023
Messages
16
Tu manu imam i ja koji sam u istoj familiji Vercetti, zamolio bih svoju familiju pošto ne mogu preko discorda i ovako da vam kažem da ih ne čačkate i kačite za svaku sitnicu, napisaću ovde: NE KAČITE SE VIŠE SA OVOM FAMILIJOM, IGRAJTE IGRICU inače nećete me videti više. Toliko od mene. Zamolio bih kuratore neformalnih da svaku sledeću prijavu na familiju CosaNosra odbiju jer je ovo presmešno više.
Da ali ti neces doci i provocirati druge za jezik i kako ne znaju pricat
 

Kristina Castillo

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,158
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Molimo priložite dokaze o cijeloj situaciji- od pocetka do kraja
  • Imate rok 12h
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom