Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
32
Players nickname
Tyler Haze
Suspect ID
0000
Date of violation
Apr 25, 2023
Time of violation
21.35
Proofs
https://streamable.com/ogy6p4

Tyler Haze

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 9, 2021
Messages
157
Nije mi cilj da naštetim nekoj od organizacija , ne vidi se ubojstvo u vodi , samim time nitko nebi trebao dobiti upozorenje .

Ali nije ni čudno da je ovaj događaj kompletno zamro ... jer ovo se događa mjesecima .... apeliram na administraciju , nadzirite ovaj događaj par dana i vratite ga u život .

Vladine organizacije već u startu imaju bolju pozciju i nema potrebe za ovim . Treba pustiti familijarnu stranu da se bar popnu na događaj . Nemaju sve familije helikoptere.
 

Teo Cvetkovic

don't break the rules
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
314
Ne nisi KORUMPIRAN pa da im pomazes i neces nista postupiti niti uspeti jer nije nikakvo krsenje pravila i sve se radi po pravilima i reko si da se radi do spowna ne nema tu sk sto onda oni dolaze niko ne krsi pravila i ponavljam opet ne krsi se pravila nikakva tu i to resi IC bolje jer OOC to rade kukavice a i bice odbijeno .
 

Milovan Ashford

Player
Player
Joined
Dec 26, 2021
Messages
347
I ja sam im 5 puta pre nego što si ti došao da snimiš rekao da ih puste da se popnu da se pucamo, ali očigledno je potrebno da se dobije upozorenje organizacije da bi im to ušlo u glavu.
 

Mićo Ilić

Sve sto je IC treba ostati IC
Player
Joined
Jul 6, 2022
Messages
184
Zabranjeno je pucat u vodu to je paluba samim tim dio nosaca. Da familije mozda nemaju sve helikopter ali podmornica je ic event gdje je cilj drzavnim orgama da pobjede i to nit je rp2win nit sta drugo

1.21 Tijekom natjecanja na nosaču aviona, LEO-ovima nije dopušteno pucati na druge dok su u vodi. Trebali bi ih pustiti da se popnu na nosač aviona. | UPOZORITI
 

Tyler Haze

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 9, 2021
Messages
157
Ne nisi KORUMPIRAN pa da im pomazes i neces nista postupiti niti uspeti jer nije nikakvo krsenje pravila i sve se radi po pravilima i reko si da se radi do spowna ne nema tu sk sto onda oni dolaze niko ne krsi pravila i ponavljam opet ne krsi se pravila nikakva tu i to resi IC bolje jer OOC to rade kukavice a i bice odbijeno .
Nikad nisam bio korumpiran , upravo suprotno .
Kome da pomažem štrumfe maleni , di vidiš blipove moje familije ? Meni je stalo do događaja koji je nekada bi odličan a sada je smeće zbog teletabisa poput tebe .

Ok je da bude odbijeno , kao što sam rekao cilj ove prijave nije nabiti warn , već apelirati na administraciju da obrate pozornost na nešto što se opetovano događa mjesecima u nadi da će događaj opet biti zanimljiv kao nekada .
 
Last edited:

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,538
Odbijeno

Niti jedna State organizacija nije pucala u vodu samim time pravila servera / eventa nisu prekrsena
Sto se tice promjene pravila ovog eventa imate predloge na nasem discordu gdje mozete da pokusate da uticete na to , jer to nije do nas​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom