Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
38883
Players nickname
Jovan Playboy
Suspect ID
24005
Date of violation
Apr 30, 2023
Time of violation
10:52
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=4a0Y0gKAVS4

Jockeee

Player
Player
Joined
Feb 8, 2023
Messages
484
NAIME PROLAZIO SAM GRADOM I SREO OVOG IGRACA I IZASAO IZ VOZILA DA GA PITAM DALI ON PRODAJE GUME LVL 3 POSTO SAM SE CUO SA LIKOM A ON MI JE OVDE POSLAO GPS OZNAKU NAKON TOGA COVEK JE IZASAO IZ AUTA I JA SAM GA UPITAO DALI ME CUJE I DA POJACA GLASNE ZICE ON JE UPERIO PISTOLJ U MENE I UBIO ME
 

Te1caa

PG enjoyer
Player
Joined
Jun 14, 2022
Messages
250
NAIME PROLAZIO SAM GRADOM I SREO OVOG IGRACA I IZASAO IZ VOZILA DA GA PITAM DALI ON PRODAJE GUME LVL 3 POSTO SAM SE CUO SA LIKOM A ON MI JE OVDE POSLAO GPS OZNAKU NAKON TOGA COVEK JE IZASAO IZ AUTA I JA SAM GA UPITAO DALI ME CUJE I DA POJACA GLASNE ZICE ON JE UPERIO PISTOLJ U MENE I UBIO ME
prvo CR si me.Brojao sam ti pre toga pa sam ti oprt brojao ali se nissm cuo.Posalji pov gde radis MG prepoznajes me bez da sam ti dao pasos i gde ti je brojano.
 

Te1caa

PG enjoyer
Player
Joined
Jun 14, 2022
Messages
250
prvo CR si me.Brojao sam ti pre toga pa sam ti oprt brojao ali se nissm cuo.Posalji pov gde radis MG prepoznajes me bez da sam ti dao pasos i gde ti je brojano.
Jednom sam ti brojao nisi se pomerio i znam da sam se cuo tad uradim F8 i F10 da posto si me ignorisao i ti nastavljas isto.Ako imas ceo pov ti posalji ja znam da sam ti brojao a ti sto MG I CR radis i to pokazi.
 

Te1caa

PG enjoyer
Player
Joined
Jun 14, 2022
Messages
250
Pazi brate pov jeste kratak ali što tvoj prijatelj kaže nit radim mg nit radim cr
I da je brojao nije se čulo a i nema pravo da mi broji na ulicu
imam biografiju ti si mene cr pre toga stao si i poceo da mg.Ja sam izasao za tobom odbrojao ti ti si nastavio uradio sam f8 ti si ppceo da snimas i ja ti opet brojao s nissm se cuo.Pokazi ceo pov
 

Jockeee

Player
Player
Joined
Feb 8, 2023
Messages
484
imam biografiju ti si mene cr pre toga stao si i poceo da mg.Ja sam izasao za tobom odbrojao ti ti si nastavio uradio sam f8 ti si ppceo da snimas i ja ti opet brojao s nissm se cuo.Pokazi ceo pov

A i brate o kakvom cr je reč kada sam bio izašao iz auta odma ali ok ne odlučujemo mi nego admini
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom