Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
6897
Players nickname
Djordje Mirkovic
Suspect ID
0000
Date of violation
Jan 11, 2022
Time of violation
23:52
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=04PpMmqtr-0

Dzordz Mirkonson

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
77
Ovu zalbu bih mogao poceti jedino ovako jer je ovo prevazislo sve moguce granice normalnog RP-a. U sledecoj recenici koju budem napisao potvrdjujem da sam svestan i da prihvatam svoju odgovornst prema adminima i samom serveru i da nemam nameru da lazem ili da iznosim pogresne cinjenice ovde.

„Zaklinjem se svojom čašću da ću o svemu što budem pitan govoriti samo istinu i da ništa od onoga što mi je poznato neću prećutati.“

Posle ove recenice zeleo bih da predjem na stvar.

Dana 11.1.2022. uhapsen sam po neosnovanoj optuzbi da sam korumpiran i da radim za takozvanu mafiju 'Vagos'. U vecernjim satima u igri (23:52) agenti FIB-a su dosli do postaje Serifa dali proglas mom nadredjenom zatim mi stavili lisice i odveli me u njihove odaje FIB-a. Kada smo dosli do zgrade FIB-a agenti ni malo pristojni prema meni odvukli su me do podruma zgrade na ispitivanje. Kada smo sisli dole pocelo je ispitivanje, prvo pitanje koje je bilo jeste koje je moje prethodno ime i prezime na sta sam ja odgovorio ovo je moje jedino ime i prezime. Posle toga doticni je izvadio pendrek iliti kako ga je on nazvao penkalo .Nakon toga sam izgasio pa ponovo upalio snimanje cisto da proverim da li je snimak zabelezen. Kada sam ustanovio da je snimak zabelezen korektno odgovorio sam da je moje prethodno ime i prezime Ambush Drill. Na taj odgovor sam dobio njihovu konstataciju ''10-2 negativno'', ja sam odmah nakon toga zatrazio serum istine jer znam posledice pricanja lazi pod Serumom istine (''dozivotno letenje iz grada'') oni su odbili da mi daju serum i pozvali su psa pod imenom Roki. Ovde dolazimo do jos jedne greske FIB-a prekomerna upotreba sile nad optuzenikom iako nije dokazana krivica ali im ovo necu uzeti u obzir ( u stvarnom zivotu ovo se vodi kao prekomerna upotrebe sile nad licem koje je u sluzbenom postupku, a u igri ukoliko pripadnik FIB-a nema biografiju ne sme ovo da radi).

Posle ovoga kada su doveli ''Rokija'' postavljeno mi je jos jedno pitanje ''Kome javljas informacije'' na sta ja odgovaram ''Nikome bukvalno nikome'' ovde se jasno vidi opipavanje u mraku jer doticni gospodin nije imao nijedan validan dokaz protiv mene jurio me je samo po ID-u. Dodatno nam ukazuje da je doticna osoba koja me je jurila samo po ID-u pogresila moje prethodno ime koje nije Dzordz Mirkonson kako on navodi nego Ambush Drill sto mozemo videti u prilozenom dokazu pod rednim brojem 3. (
- vreme gde se vidi da je pogresio prethodno ime 01:05 - 02:17 ) Admin je proverio i moje prethodno ime je stvarno Ambush Drill kako sam ja govorio ovo nam daje cvrste dokaze da su me pratili po ID-u .

U videu pod rednim brojem 2 vidimo jos jednu gresku FIB-a. Admin mu ukazuje na gresku da ne sme da privodi lice bez dovoljno dokaza koji prethodno moraju biti skupljeni IC putem. On na to ne zeli da da dokaze, ja ga dodatno pritiskam da iznese dokaze na sta on odgovara da on ima coveka koji mu je rekao i u koga ima poverenja sto cemo se sloziti nijedan ozbiljan sud nece prihvatiti kao dokazni materijal. Kao zavrsnu rec na sve ovo zeleo bih da kazem da mi nije ovde cilj da dajem bilo kome warn jer sam ovde povredjen kao covek posto smo presli u OC situaciji. U OC situaciji cak i kad sam se zakleo da nisam saradjivao sa mafijom doticni gospodin mi nije verovao, povredjen sam pre svega ljudski kao covek jer jedno je igra drugo je OC situacija kad stvarno iznosim kakvo je realno stanje na sta dobijam odgovore da to nije istina iliti dobijam odgovore da ja lazem. Po struci sam Pravnik, imam 23 godine i ovakav bezobrazluk stvarno ne mogu da trpim ponavljam da mi nije cilj warn za bilo koju od ovih organizacija ali ako se stvarno ustanovi da je doslo do njihove greske prvi put cu u zivotu traziti da se te iste osobe kazne za ono sto su ucinije.

Ukoliko bude neko trazio da ja budem kaznjen za FeraRp - nisam imao strah od psa prihvatam tu kaznu. Naravno i za Mixing isto prihvatam kaznu jer sam spominjao ''OC tabletice'' kada sam hteo da radnja predje u OC.

Doktrina ovakvih zalbi je da ima dosta komentara ispod ja necu odgovarati na te komentare cekacu odluku Admina i to je to. Hvala jos jednom toliko od mene vidimo se na mojim strimovima na Trovu Trovo tu ce se jasno videti ko je kakav i ko sa kim saradjuje.

Proofs :
1.https://www.youtube.com/watch?v=GvGAp84HvV0
2.https://www.youtube.com/watch?v=GtlJ0sKY-E0
3.https://www.youtube.com/watch?v=04PpMmqtr-0
 

Dzordz Mirkonson

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
77
Imate ceo snimak njegovog ponasanja on je samo doveden na info razgovor
Ovde ti se vidi ko je dousnik ID je 2715 nemoj posle da bude da sam ja rekao ... iako sam rekao da necu da odgovaram na ovo moram jer si prikazao snimak gde se jasno vidi da nemas nijedan dokaz hteo si samo da napravis show i da iskalis svoju neku pricu na neduznoj osobi al polako nekad ces ti biti mozda serif a ja FIB toliko od mene ... btw na kraju videa si slagao da ti je dousnik upravo dojavio za dokaze 11:45 rekao si da ti je neki zuti sa pljacke sad dao informaciju za njega tj mene a na celom snimku se vidi samo tvoja prepiska sa guvernerom ne znam zasto slazes i to nosalantno objavis u videu.

Dodatno 05:29 guverner koji prica da ce uzeti sekiru i da ce mi obe noge odseci skidam kapu za guvernera ...
 

Alex Ackerman

𝐿𝑜𝓃𝑒𝓁𝓎 𝒫𝑒𝓇𝓈𝑜𝓃.
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
513
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Ostavicu ovu zalbu curatorima FIB-a i Vlade.
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
Mi smo po odlicnoj akciji saznali sve po RPu, dobili smo info kako si se zvao i da sada radis u nekoj drzavnoj organizaciji ali da si promenio ime, saznali smo u Vladi da nisi menjao ime u Vladi, onda smo krenuli da se raspitujemo po gradu i dosli smo do tvog sadašnjeg imena, mi imamo dokaze i informacije da ti primaš novac i odaješ državne službenike, mi imamo sve dokaze, ti si priveden na informativni razgovor, kada smo počeli da te ispitujemo ti si se već uspaničio i počeo si da udaraš Ministra mi ovde nismo nikakav MG napravili, a nii fail, za svako delo koje si optužen mi imamo dokaze.
 

Offender

Forum Concent Creator
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
465
dobili ste info od lika koj je presao u fib sa istim tim dosijeom i sa likom koj je menjao ime u zatvoru samim tim vi ste fail odradili sto znate da je bio u zutima a pusten je u fib jos uzimate od njega informacije...
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
dobili ste info od lika koj je presao u fib sa istim tim dosijeom i sa likom koj je menjao ime u zatvoru samim tim vi ste fail odradili sto znate da je bio u zutima a pusten je u fib jos uzimate od njega informacije...
On nije nas clan, on je dousnik..
 

Milos Tomin

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
117
Doveden si na informativni razgovor. „Zaklinjem se svojom čašću da ću o svemu što budem pitan govoriti samo istinu i da ništa od onoga što mi je poznato neću prećutati.“ Cemu ovo kad ne govoris istinu. Cim si pozvao visu silu ova tvoja recenica nema smisla. Ako znas sta znaci informativni razgovor onda nema povodom za ovim. Ako ne znas onda treba da se ljudi zale na tebe sto prekidas RP bez razloga.

Vec kad citiras da te i ja nesto naucim citirram : "Niko nije kriv dok se ne dokaze suprotno"
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
ali vi i dalje imate kriminalca u redovima :)
iako dobro znas ko je i sta je vi ga i dalje drzite tu
Nadji IC dokaze i resi nas IC, ne OOC na forumu, radi svoj posao malo, umesto sto kukate na forumu
 

Dzordz Mirkonson

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
77
Doveden si na informativni razgovor. „Zaklinjem se svojom čašću da ću o svemu što budem pitan govoriti samo istinu i da ništa od onoga što mi je poznato neću prećutati.“ Cemu ovo kad ne govoris istinu. Cim si pozvao visu silu ova tvoja recenica nema smisla. Ako znas sta znaci informativni razgovor onda nema povodom za ovim. Ako ne znas onda treba da se ljudi zale na tebe sto prekidas RP bez razloga.

Vec kad citiras da te i ja nesto naucim citirram : "Niko nije kriv dok se ne dokaze suprotno"
Informativni razgovor gde me biju i gde covek iz vlade govori kako ce uzeti sekiru i da ce mi odseci noge 0 rpa tu je morao biti prekinut ... da sam kriminalac pa da razumem ali ovako ste prekrsili pravila i sad nema nazad
 

Dzordz Mirkonson

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
77
Mi smo po odlicnoj akciji saznali sve po RPu, dobili smo info kako si se zvao i da sada radis u nekoj drzavnoj organizaciji ali da si promenio ime, saznali smo u Vladi da nisi menjao ime u Vladi, onda smo krenuli da se raspitujemo po gradu i dosli smo do tvog sadašnjeg imena, mi imamo dokaze i informacije da ti primaš novac i odaješ državne službenike, mi imamo sve dokaze, ti si priveden na informativni razgovor, kada smo počeli da te ispitujemo ti si se već uspaničio i počeo si da udaraš Ministra mi ovde nismo nikakav MG napravili, a nii fail, za svako delo koje si optužen mi imamo dokaze.
Ti zoves odlicna akcija ''reko mi ovaj'' i kad je dosao admin i rekao koji su dokazi vas covek je izjavio ''rekao mi je covke od poverenja'' to nije RP tako mogu ja da nadjem coveka koji necu da ti kazem koji govori za tebe da saradjujes i dalje sa ljubicastima i sta cemo onda bravo za vas RP sve vreme MG-ate
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
Kako lepo videti ministra bezbednosti kako ide na saslusanje i preti licu da ce ga tuci (pored svega nema ni biografiju).
Dobar RP vlade, jedva cekam da vidim ministra sledeci put kad me MUP bude uhapsio.
Sportski pozdrav
Ne brini se nece odleteti brze od tebe i tvog Urketa😂😂😂😂😂😂
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
Kako lepo videti ministra bezbednosti kako ide na saslusanje i preti licu da ce ga tuci (pored svega nema ni biografiju).
Dobar RP vlade, jedva cekam da vidim ministra sledeci put kad me MUP bude uhapsio.
Sportski pozdrav
Ti samo komentarises kako sve znas,a nisi trajao ni 5 dana
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom