Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban Appeal For G.P 6.22 | by Luka Lucciano

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
37898
Players nickname
Crni Cash
Administrators nickname
Luka Lucciano
Date
May 5, 2023
Time
16:00
Proofs
///

Alex Fox

Player
Player
Joined
May 6, 2023
Messages
32
LP draga administracijo dobio sam ban prije 4 dana za pravilo G.P 6.22
(Zabranjena je prodaja/kupovina obiteljskih biznisa ili podizanje/uplata novca na/sa porodičnog računa bez odobrenja lidera porodice, kao i uzimanje iz skladišta i obiteljskih automobila)
LP draga administracijo dobio sam ban prije 4 dana radi prijave kao da sam ukrao neke stvari iz familije koliko se ja sjecam meni je rekao vlasnik te familije da se ja mogu posluziti sa stvarim i uzeti sta mi treba i koliko mi treba okej ja sam uzeo i naravno vlasnik familije me prijavio ne znam zasto takvi ljudi uopce to rade dopuste ti da uzmes i onda te prijave i tu me je Administrator Luka blokirao na 60 dana rekao sam sam sebi okej necu nikakvu zalbu raditi jel mi je okej sacekat cu tih 60 dana posto nisam kriv za nikakvu krađu opet sam odlucio cekati tih 60 dana i sutiti i naravno Administrator je to promjenio tokom dana na 9999 a cijeli dan mi je stajalo 60 dana gledao sam malo ostale prijave neki su isto uradili mozda cak i gore i dobili su 60 dana zasto sam ja dobio na 9999 htjeo sam pitati Admina Luku zasto sam dobio na 9999 ali ga nisam imao prilike vidjeti da je online hocu reci Admine Luka ako sam ti sta rekao ili te s cime uvrijedio zao mi je iz svega srca, novi sam igrac jos pola toga ne znam znao sam za neka pravila danas sam ih sve procitao i odlucio sam ako mi da te drugu šansu ja više necu ni ulaziti ni u familije ni u neke organizacije koje ti ti tu nude brda i doline a onda te prijave za nesto sto nisi ucinio nadam se da ce te mi da ti drugu šansu i obecavam da se nece vise nece ponoviti jel ja necu vise kulirat nikog na serveru jel ocito budes dobar covjek pomognes nekom tko je pocetnik ili pomognes nekom u familiji pa te okrive za nesto sto nisi ucinio koliko sam puta pomogao pocetnim igracima da sam nasao prijatelje s kojima igram i volio bih da mi da te drugu šansu jel sam se toliko trudio na grandu postici nesto imam kucu imam par auto ne bi volio to izgubiti molim vas ako mi mozete da ti drugu šansu obecavam nece se ponoviti jos jednom Admine Luka ako sam te povrijedio s necim ili ti rekao nesto lose na cega si ti meni promjenio 60 dana na 9999 dana zao mi je prijatelju za to i također se izvinjavam ako sam Drugima Adminima rekao sta lose zao mi je i nece se ponoviti hvala sto ste izvojili vrijeme da procitate i nadam se da ce te mi dati drugu sansu Ugodan ostatak dana zelim❤️
❤️
 

Alex Fox

Player
Player
Joined
May 6, 2023
Messages
32
upravu si hteo bi se dovezati na ovo sta si napisao dobio si ban na 9999 ja sam dobio na 60 isto G.P 6.22 kako to da si ti dobio na 9999?
sretno da ti daju unban
Ne znam Brate kako i zasto na 9999 ni ja ne kontam kako npr ti ili drugi dobiju na 60 ja na 9999, Hvala ti valjda cu dobit unban❤️
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom